Одинока праска шукає пару, або романтичні пригоди побутової техніки у Tinder

Напередодні дня закоханих, коли все навкруги насичене феромонами романтики й любові, кожен хоче бути поруч зі своєю другою половинкою. Побутова техніка – не виключення.

Комментарии 2557

Праска, портативна колонка, ноутбук, пральна машинка, телевізор та смартфон вже давно мріють про кохання. Тож, щоб знайти свою ідеальну пару, ця «компанія» побутової техніки вирішила підкорювати простори Tinder.

Романтичні пригоди «героїв» спецпроекту в онлайн-додатку знайомств розпочалися на початку лютого й одразу викликали зацікавленість у користувачів. Ще б пак: з такою презентацією чоловічого профілю жодна потенційна кандидатка не просвайпить повз:

Ноутбук 18: Моя мила, допоможу тобі написати курсову або ж просто прекрасно провести час. Подивимось фільми, серіали, пограємо в ігри – все, що ти захочеш. Такі, як я, ніколи не дадуть тобі заснути…

Та й профілі «дівчат» не оминають залицяння користувачів протилежної статі.

Варто відзначити, що значна частина учасників свайп-дейтінгу, сприймають новостворені акаунти з ніками/фото побутової техніки за реальних користувачів. Тим цікавішими складаються діалоги, які зазвичай, закінчуються з ініціативи останньої із запрошенням на побачення – на полиці магазину:

«Приходь по мене на Здолбунівську, 17, чекатиму тебе у третьому ряду. Твоя улюблена прасочка».

Ідея такого творчо-гумористичного експерименту реалізована мережею Фокстрот спільно з командою 1+1 Digital, медіалхолдингу 1+1 media, спеціально до Love Season. Познайомитися із технікою, що шукає пару, можна буде до 16 лютого, щоб далі продовжити «спілкування» в офлайн і з гарантією. Усім – кохання!

sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода