Офіційне звернення агенції Pleon Talan

У зв'язку з поширенням матеріалів видавництва «Економіка» щодо мережі комунікаційних компаній Ketchum, афіліатом якої є PR агенція Pleon Talan, ми змушені виступити з відкритим зверненням.

Коментарі 4115

Ми вважаємо, що матеріал «Глобальне PR-обслуговування Путіна», опублікований на MMR і delo.ua без підпису автора, незбалансований і становить загрозу для репутації Pleon Talan. Автор, не маючи підтверджених фактів та офіційної відповіді від Ketchum, доносить повідомлення, яке можна легко прочитати між рядків: глобальна компанія Ketchum – це PR-партнер уряду Росії, тому саме Ketchum несе відповідальність за антиукраїнську пропаганду в закордонних ЗМІ, а в Україні Ketchum представлений агенцією Pleon Talan... Далі читач може зробити висновки самостійно.

Зі свого боку ми заявляємо:

·         Pleon Talan ніколи не брав участь у жодній антиукраїнській акції або проекті ні на території України, ні за кордоном.

·         Ми не ініціювали та не втілювали жодного проекту, що підтримує агресію Росії проти України або навпаки. Ми категорично проти будь-яких інформаційних кампаній, що сіють розбрат.

·         Pleon Talan не працює і ніколи не був причетний до роботи з російським урядом.

·         Pleon Talan суворо дотримується всіх етичні принципів, оскільки є ініціатором і одним з перших підписантів Кодексу професійної етики UAPR, а також співзасновником Української Асоціації зі зв'язків з громадськістю UAPR.

·         Pleon Talan не робив офіційних політичних заяв, проте всі співробітники як громадяни України, небайдужі до долі своєї батьківщини, активно підтримували Євромайдан. Багато хто з нас протягом трьох місяців перебував у самій гущі подій.

Що стосується міжнародної діяльності мережі Ketchum – коментарі необхідно отримувати безпосередньо у головного офісу компанії.

Сьогодні важливо зберігати позитивне мислення, тому ми дякуємо видавництву «Економіка» за нагоду чітко висловити нашу громадянську та професійну позицію та будемо вдячні за подальшу об'єктивність.


Генеральний директор PR агенції Pleon Talan Ірина Золотаревич,

команда Pleon Talan

Обговорити з іншими читачами:
Погода