Ogilvy Ukraine створили відеоролик для Центру Спільних Дій

Спільні дії для спільного майбутнього: пошук безпечного житла на сайті «Центру спільних дій»

Коментарі 1712

Війна показує, хто є хто.

Сусіди бомблять наші міста, нищать наші будинки, руйнують наші життя. Та ми стоїмо. Один за одного, один для одного.

І поки ЗСУ боронять наш спільний дім, ми відкриваємо двері й серця всім своїм.

Волонтери «Центру спільних дій» допомагають гостям і господарям знайти одне одного, щоб прихистити тих, хто покидає свої домівки. Так створюються нові родини, члени яких підтримують одне одного й тримають тил України.

За час роботи проєкту до нього долучились близько 300 волонтерів. Ми вже знайшли притулок 3489 дорослим, 1150 дітям і 446 тваринам, серед яких є навіть цукровий поссум.

Мешканці Львівської, Закарпатської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької чи Рівненської областей, які мають придатне для поселення людей приміщення або функціонуючі адміністративні будівлі, можуть легко повідомити про це за посиланням.

А тим, хто шукає тимчасового прихистку, пропонуємо заповнити анкету для його пошуку тут.

Дізнайтеся більше про проєкт на сайті centreua.org чи в соцмережах  «Центру спільних дій»: www.facebook.com/CentreUA.org, www.instagram.com/centreua/.

Підтримуймо своїх! Бо нині ми всі рідні. Зі сходу чи заходу, російською чи українською, ми в одному напрямку посилаємо російський корабель.

Анонс у ТГ-каналах / Фейсбуці

Нині ми всі рідні.

Зі сходу чи заходу, російською чи українською, в одному напрямку посилаємо російський корабель поки захисники боронять наш спільний дім, ми радо відкриваємо двері й серця всім своїм.

Волонтери «Центру спільних дій» зводять гостей і господарів, щоб прихистити тих, хто покидає свої домівки. Так створюються нові родини, члени яких підтримують одне одного й тримають тил України.

Якщо ти шукаєш тимчасову домівку.

Якщо хочеш прийняти своїх.

Більше про проєкт — на сайті centreua.org і в соцмережах «Центру спільних дій»: www.facebook.com/CentreUA.org, www.instagram.com/centreua

Приймай своїх!

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода