Огляд прогнозів зростання світових інвестицій в рекламу за категоріями продукції на 2021 та 2022 роки

Відновлення інвестицій з двозначним показником компенсує скорочення витрат на рекламу під час пандемії

Коментарі 2080

Очікується, що витрати на рекламу у світі зростуть на 12,6% цього року, перевищивши витрати 2019 року на 41 млрд. дол.

У цьому році найбільше зростання спостерігатиметься для реклами у сфері транспорту та туризму – до 24,9%, частково завдяки різкому скороченню минулого року.

Сфера телекомунікацій та комунальних послуг демонструвала найшвидше зростання до пандемії COVID-19, і жодних ознак сповільнення цього процесу не спостерігається.

За прогнозами, світові інвестиції у рекламу зростуть на 12,6% цього року і досягнуть позначки 665 млрд. дол., подолавши скорочення минулого року на 5,4% і перевищивши витрати 2019 року на 41 млрд. дол. Про це свідчить останній аналітичний звіт WARC Data під назвою «Світові тенденції у сфері реклами: Інвестиції у рекламу в 2021/22 рр.».

Додатковий аналіз даних з цього звіту показав, що ринок реклами перевищить показник у 700 млрд. дол. наступного року унаслідок інвестицій в онлайн-діяльність.

У цьому році найбільше зростання спостерігатиметься для реклами у сфері транспорту та туризму – до 24,9%, частково завдяки різкому скороченню минулого року. Хоча наступного року очікується подальше зростання, інвестиції у 2022 році усе ще не досягнуть показників, які були до пандемії.

Сфера телекомунікацій та комунальних послуг демонструвала найшвидше зростання до пандемії COVID-19, і жодних ознак сповільнення цього процесу не спостерігається – інвестиції цього року зростуть на 21,1%, що майже вдвічі швидше, ніж на ринку реклами в цілому. За прогнозами, витрати наступного року сягнуть рівня 95 млрд. дол., що дозволить категорії телекомунікацій та комунальних послуг залишитись найбільшою на ринку реклами.

Переклад матеріалу підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода