І оголені фото також. Популярний застосунок для фітнесу зливав конфіденційну інформацію користувачів

Фітнес-програма Move With Us, створена спортсменкою Рейчел Діллон, мала допомогти людям побачити в дзеркалі тіло своєї мрії. Натомість ті, хто встановив програму, побачили багато інших тіл, а також телефони, адреси та інші особисті дані

Коментарі 3319
Move With Us, яка позиціонує себе як програма для жінок, була заснована Рейчел Діллон, 29-річною блогеркою і тренером з фітнесу, яка також є триразовою чемпіонкою світу з фітнесу в категорії «Бікіні».

Діллон має сотні тисяч передплатників в Instagram і TikTok.

Вона створила програму, щоб «поділитися зі світом істинною силою фітнесу», як вказано на веб-сайті компанії.

Застосунок надає користувачам докладні посібники з тренувань та харчування та пропонує їм робити фотографії до та після, щоб відстежувати свій прогрес.

Цього тижня у Move With Us виникла проблема саме із цими зображеннями. За інформацією news.com.au, кілька користувачів програми заявили, що їм вдалося увійти в чужі облікові записи. Після входу в обліковий запис незнайомця вони змогли переглядати особисту інформацію, включаючи повні імена, адреси електронної пошти, адреси проживання, дати народження і, в деяких випадках, оголені фотографії до та після, за допомогою яких користувачі вели облік своїх досягнень у справі набуття потрібної форми.

На сторінці Move With Us у Facebook та на особистій сторінці Діллон з’явилися сотні розгніваних коментарів. Move With Us розмістили заяву про витік даних, виправдавши таким чином злив конфіденційної інформації.


За матеріалами techno.nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода