Оголошений набір до журі Euro Effie Awards 2018

Оргкомітет Euro Effie Awards 2018 приступив до формування журі. Українські представники теж мають шанс взяти участь у відборі.

Комментарии 4159

Члени журі Effie Awards Ukraine можуть взяти участь у відборі європейського конкурсу. Основні вимоги до кандидатів – наявність нагород Effie Awards і досвід суддівства. В команду журі можуть увійти представники, які працюють як в агентствах, так і компаніях-рекламодавців.


Традиційно, суддівство проходитиме у два тури. Для кожного туру формуються різні склади журі.

Журі першого туру складається з маркетинг/бренд менеджерів, екаунт менеджерів, стратегів та аналітиків. Перший тур пройде в онлайн-форматі, у кожного члена журі буде від 15 до 20 кейсів, які він оцінить протягом двох тижнів (4 червня — 15 червня).

Другий тур суддівства пройде в Брюсселі, 28 червня. До журі другого туру входять маркетинг директори та керівники комунікаційних агентств.

Зверніть увагу, що оргкомітет Euro Effie Awards залишає за собою право визначити фінальний лонгліст членів журі, тому «запропоновані кандидати» — це ще не 100% гарантія на участь в журі Euro Effie Awards 2018.

Варто наголосити, що для участі в другому турі Euro Effie члени журі самі покривають собі витрати на проїзд та проживання.

Надсилати пропозиції по кандидатам разом із деталями (назва агентства / компанії, позиція, електронна адреса) необхідно на адресу pr@vrk.org.ua до 14 лютого 2018 (включно).

З детальною інформацією суддівства можна ознайомитися за посиланням.

В цьому році Euro Effie Awards пройде вже в 22 раз. Щорічно конкурс визначає золотий стандарт ефективності в галузі маркетингових комунікацій на європейському ринку.

sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода