Оголошено склад журі конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of

Оголошено склад журі конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of

Коментарі 2825



Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of - єдиний конкурс в Україні, журі якого є абсолютно незалежним і об’єктивним, тому що до його складу входять виключно всесвітньо відомі закордонні дизайнери. Оцінювати кращі роботи українських дизайнерів у 5 номінаціях (графічний дизайн, digital дизайн, телевізійний дизайн, дизайн середовища, промисловий дизайн) будуть 25 всесвітньо відомих професіоналів, кожен з яких є гуру у своєму напрямку дизайну. У складі журі представники Італії, Германії, Великобританії, США, Аргентини, ОАЕ,  Іспанії, Португалії, Бельгії, Австралії, Японії, Росії.

 «Головний критерій, за яким ми запрошували відомих дизайнерів до складу журі нашого конкурсу – лідерські позиції кожного у своїй галузі дизайну. Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of спрямований на встановлення високих професійних стандартів галузі і демонстрацію найкращих зразків дизайну, саме тому для нас дуже важливо, щоб всі роботи отримали сувору професійну оцінку на рівні світових стандартів», – зазначив Анже Йереб, президент ADC*UA, головний організатор конкурсу.

Склад журі з інформацією про кожного його члена представлено на офіційному сайті конкурсу www.design-awards.com.ua. До кінця серпня 2013 склад журі буде доповнюватись новими іменами.  

Участь у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of абсолютно безкоштовна, що дає змогу побачити роботи насправді талановитих митців, незалежно від їх фінансового стану.

Прийом робіт на конкурс триватиме до 1 вересня 2013 року. З 16 по 20 жовтня 2013 року пройде виставка, на якій можна буде побачити найкращі роботи конкурсу, а 18 жовтня 2013 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців.   


За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода