Оксану Романюк обрали членкинею наглядової ради Суспільного мовника у сфері журналістики

13 жовтня на конференції обрали члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України від громадських організацій у сфері журналістики. У результаті таємного голосування найбільше балів (61) отримала Оксана Романюк.

Коментарі 1732

Нового члена обрали замість Тетяти Лебедєвої, яка була обрана у наглядову раду у сфері журналістики і за власним бажанням у грудні 2019 року вийшла з її складу.

Оксана Романюк – виконавча директорка Інституту масової інформації, понад 20 років у журналістиці. Під час презентації на конференції вона сказала, що для неї однією з пріоритетних задач – підняття престижу Суспільного мовника, зростання довіри і роз’яснення суті реформи Суспільного мовника. За словами пані Романюк, серед її пріоритетів: максимальне сприяння розвитку Суспільного мовника в онлайні, регулювання ситуації зі скороченням персоналу НСТУ в регіонах, посилення міжнародної співпраці, просування прозорості НСТУ і посилення критичного мислення у населенні, зокрема боротьба з фейками.

Загалом 18 громадських об’єднань висунули своїх кандидатів до наглядової ради. Двоє представників від організацій не змогли взяти участь у конференції. Тож у результаті 16 організацій обирали майбутнього члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України шляхом таємного рейтингового голосування з-поміж 6 кандидатів.

Оксана Романюк була кандидаткою від восьми об’єднань, серед яких громадська спілка «Українська асоціація медіа бізнесу», ГО «Інтерньюз – Україна», ГО «Інститут політичної інформації», ГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика», ГО «Інститут масової інформації», ГО «Фундація суспільність», Асоціація «НАМ», ГО «Національна асоціація медіа».

Олег Джолос був висунутий кандидатом від ГО «Донецький прес-клуб», Діана Дуцик – від ГО «Платформа прав людини», Руслан Кухарчук – від МГО «Асоціація журналістів, видавців і мовців «Новомедіа», Оксана Максименюк – від ГО «Інститут розвитку регіональної преси», Галина Петренко – від ГО «Детектор медіа».

Інші представники об’єднань зняли свої кандидатури.

На початку конференції з вступним словом виступила голова наглядової ради НСТУ Світлана Остапа. Вона наголосила на важливості реформи Суспільного мовника, яка триває. Після чого_к_андидати представили свої програми.

У результаті голосування Оксана Романюк отримала 61 бал, Діана Дуцик – 35 балів, Галина Петренко – 32 бали, Руслан Кухарчук – 33 бали, Оксана Максименюк – 35 балів.

Нагадаємо, 16 жовтня на конференціях мають обрати членів наглядової ради НСТУ від ще двох сфер на місця, вакантні після звільнення Віктора Тарана (сфера місцевого самоврядування) іВолодимира Бринзака (сфера фізичного виховання та спорту).

За матеріалами https://detector.media/

Обговорити з іншими читачами:
Погода