Олексій Мустафін йде з посади відповідального редактора у «Медіа Групі Україна»

Олексій Мустафін завершив проєкт «Воєнний щоденник» на каналі «Україна 24» та йде з МГУ

Коментарі 2184
Медіаменеджер Олексій Мустафін завершив проєкт «Воєнний щоденник» на ютуб-каналі «Україна 24» та йде з посади відповідального редактора у «Медіа Групі Україна».

У коментарі «Детектору медіа» Мустафін повідомив, що завершення проєкту, яким він опікувався, пов’язане з припиненням виробництва МГУ медіапродукту, в тому числі, і на ютубі.

«Воєнний щоденник почав виходити у березні 2022 року, це були зведення з фронтів, актуальні події на фронті, коментарі експертів, насамперед військових, на актуальні теми, пов’язані з війною. Це робилось для того, щоб люди отримували оперативну інформацію і розуміли, що відбувається на фронтах. Оскільки я ним опікувався, то відповідно припиняю, співпрацю з "Медіа Групою Україна"», – зазначив Мустафін.

У лютому 2021 року Мустафін залишив посаду генерального продюсера телеканалу «Еспресо», яку обіймав з лютого 2020 року.

У червні 2022 року Мустафін висловив думку, що справжньою метою деолігархізації, яку оголосила команда президента Володимира Зеленського, було встановлення контролю над засобами масової інформації.

11 липня український бізнесмен Рінат Ахметов повідомив, що його інвестиційна компанія SCM виходить з медійного бізнесу.

Ахметов повідомив, що «Медіа Група Україна» відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій каналів і від ліцензій друкованих медіа в Україні, а також припинить діяльність онлайн-медіа МГУ.

Ахметов зазначив, що таке рішення є вимушеним і продиктоване антиолігархічним законом, який набирає чинності.

12 липня SCM офіційно оголосила, що розпочинає процедури припинення випуску друкованих ЗМІ та анулювання ліцензій «Медіа Групи Україна». Мова йде про всі державні ліцензії на мовлення та на провайдера програмної послуги, які були отримані МГУ від держави. Всі активи МГУ залишаються у її власності.

Медіахолдинг «Медіа Група Україна» об'єднує канали «Україна», «Україна 24», «Футбол 1/2/3», НЛО TV, мультимедійну платформу «Сьогодні», «Новинну Групу Україна» та інші.

За матеріалами https://detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода