Олександр Педан став водієм

Олександр Педан у ролі Санта Клауса - водія вітав пасажирів сервісу Bolt із прийдешніми святами та дарував подарунки. Компанія Bolt підготувала сюрприз своїм клієнтам і підписникам, аби порадувати їх на різдвяні свята.

Коментарі 1784

День Святого Миколая та Різдво – події, на які нетерпляче чекають як дорослі, так і дітлахи. Ці святкові дні наповнені особливою атмосферою, затишком та теплом. І хоча всі дорослі чудово знають, звідки беруться подарунки під подушкою чи під ялинкою, але все одно їм теж хочеться вірити в казку та отримувати сюрпризи, адже це так приємно!

Компанія Bolt разом зі своїм партнером Visa не змогли залишити своїх користувачів без маленьких сюрпризів. Так, 19 грудня у День Святого Миколая та 25 грудня на Різдво Bolt хотіли віддячити своїм клієнтам за те, що протягом року вони обирали саме цей сервіс: замовляли авто, доставку їжі, користувалися електросамокатами, «донатили» та просто підтримували нашу країну і компанію Bolt. Тому не дивно, що замовивши поїздку в Bolt, вашим  водієм міг виявитися  Олександр Педан. Так, це саме той Педан, про якого ви подумали, – мегапопулярний український телеведучий, громадський діяч, блогер, спортсмен. Він долучився до ініціативи компанії та очолив загін водіїв Санта-Клаусів, які цими святковими днями виконували замовлення, а також дарували подарунки та гарний настрій своїм клієнтам. 

“Зараз, у дуже важкий час для нас, українців, у час війни, так необхідно дарувати одне одному радісні емоції, яких не вистачає. Круто, що незважаючи на важкі умови, компанія Bolt продовжує працювати, допомагати та дарувати подарунки. Завдяки нашій співпраці, я отримав незабутні враження: підвозив і дідусів, і дівчат (вони реагували найкраще), і хлопців, що забули купити подарунок дівчині на Миколая, і навіть зустрів француженку. Дехто не вірив, що це дійсно я, а хтось питав: «А що я маю вам віддати за подарунок?” - ділиться враженнями Олександр Педан.

Погодьтеся, не щодня випадає можливість проїхатися в авто із зіркою та ще й отримати від неї подарунок. Гарний настрій і заряд позитивної енергії вам гарантовано! До того ж такий досвід є унікальним не тільки для вас, а й для самого Олександра, адже він уперше був за кермом автомобіля Bolt.

Усього 19 та 25 грудня Києвом курсували 10 таких водіїв-Сант, виконуючи замовлення на поїздки та даруючи приємні сюрпризи і святкові емоції. Саме в такий спосіб компанія Bolt говорить «Дякую» своїм клієнтам.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода