Олександр Подобрій приєднався до команди медіахолдингу Live.Network

До команди медіахолдингу Live.Network приєднався Олександр Подобрій. Він обійме посаду шеф-редактора сайтів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE.

Коментарі 1248

Три з половиною роки до цього він працював у інтернет-віснику OBOZREVATEL, де був журналістом, керував випуском новин, ексклюзивами. Згодом отримав посаду керівника напряму Lifestyle. Також був заступником головного редактора видання “Апостроф”. 

«Ми вже сформували стратегічний напрямок та готові впроваджувати свої ідеї. Незабаром діджитал оновиться на всіх наших цифрових майданчиках. Олександр підсилить нашу команду експертизою у створенні успішних та рейтингових ресурсів. Він стане не просто шеф-редактором, а овнером ресурса, поєднуючи реалізацію стратегії, створення бізнес-моделі, і, звісно, якісного контенту. Вірю, що разом нам вдасться перезапустити проект та зробити його дійсно корисним цифровим медіа», – прокоментувала Анна Ткаченко керівниця digital-напряму телеканалу KYIV.LIVE.

«Це масштабний проект і великий виклик, який я з радістю прийняв. Є багато ідей і бажання робити дійсно класні ЗМІ, які будуть цікаві різним верствам наших читачів. Упевнений, що у нас все вийде», - зазначив Олександр Подобрій.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода