Олександр Сказкін – новий ведучий НАШого телеканалу

Відтепер ранок на НАШому телеканалі буде більш бадьорим, адже до нашої команди приєднався Олександр Сказкін.

Коментарі 1439

“Команда НАШого – супердружня та професійна. З багатьма я колись працював. Зустріли з теплом та підтримкою. І це ще більш надає відповідальності - не підвести колег, які в тебе вірять. А ще не надати підстав глядачам сумніватися у моїй щирості та професійності - це головне завдання для мене в ефірі. Маю надію, всі, хто прокидається разом із НАШим Ранком - робитимуть це із гарним настроєм на весь день і повною та вичерпною поінформованістю щодо поточних подій в Україні та світі”, - говорить Олександр.

Народився Олександр у місті Антрацит Луганської області. Закінчив у Луганську СНУ ім. В. Даля за спеціальністю "Філософія". Проте ще на другому курсі почав працювати ведучим на "Шансоні" (радіо Вояж).

У 2006 році переїхав до Києва, був ведучим ефіру на Авторадіо, програмним директором на Джем ФМ, генеральним продюсером та ведучим ранкового шоу на інформаційній радіостанції "Голос Столиці".

На телебачення прийшов у 2020 році ведучим ранку на телеканалі ZiK. Понад усе полюбляє подорожувати.

В людях цінує гумор та чесність. Чого не може пробачити, так це зради в найширшому сенсі цього слова. Олександр глядачам бажає:

"Не шкодуйте грошей на подорожі - матеріальні блага з’являються і зникають, а враження залишаться з вами назавжди. Ну, і також щастя, здоров'я, добробуту".

Дивіться кожного дня “НАШ Ранок” з Олександром Сказкіним, Анастасією Гусарєвою та Олександром Лірчуком та будьте в курсі найважливіших питань та планів на сьогодні.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода