Олександра Кучеренко стала ведучою нової рубрики на ICTV

На телеканалі ICTV у проєкті “Ранок у великому місті” з’явилася нова рубрика з Олександрою Кучеренко - “Зіркова скарбничка”.

Коментарі 2034

Українські політики, артисти, бізнесмени та спортсмени у новій рубриці відкриють двері своїх домівок - проведуть міні-екскурсію по кімнатах та розкажуть, на що звикли тринькати гроші, а на чому вдається заощаджувати. Зірки також поділяться своїми лайфхаками економії, а Олександра Кучеренко проінспектує, чи економні вони насправді, перевіривши їх місячні витрати, котрі йдуть на харчування, шопінг, комунальні послуги, оренду, поїздки, розваги та інше. 

“Пандемія коронавірусу внесла багато змін у життя українців та змусила навчитися не тільки ретельніше розподіляти фінанси, а і заощаджувати. Базові витрати кожного йдуть на харчування, одяг, транспорт, комунальні послуги та житло. Через карантин люди почали проводити більше часу саме вдома. І все частіше замислюватися про розумне споживання та економію. Відомі і багаті люди також!”,  - розповідає Олександра. 

Зазирне ведуча і в гардеробну, і в холодильник, і навіть у ванну кімнату, щоб дізнатися, чи зберігають медійні особистості природні ресурси. А наприкінці випуску лічильник економії видасть результат - герой випуску - марнотрат чи таки економний?

У першому випуску Олександра протестувала економність Євгена Клопотенка. Бюджет зіркового кулінарного експерта складає 55-60 тисяч гривень на місяць, з яких 20 тисяч Євген витрачає на їжу. Ревізія Олександри та її лічильник показали, що шеф-кухар на 40% економна людина. 

Наступними героями проєкту “Зіркова скарбничка” стануть Джеррі Хейл та Кіра Рудик

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода