Ольга Бондарчук приєдналася до команди Live.Network

На телеканалі KYIV.LIVE Ольга Бондарчук у парі з ведучим Андрієм Синіциним буде вести “Великі новини”

Коментарі 1598

До цього часу Ольга понад 11 років працювала телеведучою на телеканалі “Інтер”.

Також була редактором та ведучою новин на “К1”, ”UBC”, ”Першому Діловому”, ”ТРК Київ”.

“Коли я вперше побувала на KYIV.LIVE. - згадала, за що так люблю телебачення. Знову відчула цей драйв, шалену динаміку і насиченість телевізійного життя. Це дуже жива атмосфера, ефір буквально перетікає з одного майданчика в інший, кожен з них пульсує у своєму ритмі, але всі разом наче дихають в унісон. Тут немає секретів від глядача, прихованих локацій - усе тут, зараз, живе і рухається. 

Після досить консервативного “Інтера” для мене це стало ковтком свіжого повітря. Тому коли мені запропонували приєднатись до такого модерного проекту - довго не вагалася. А ще я обожнюю людей телебачення - в який би колектив ти не потрапив- відчуваєш себе вдома. Тут я зустріла багато знайомих обличч - це професіонали з багаторічним досвідом, метри медіа-ринку. Але канал дає шанс реалізуватися і молоді, і вони заряджають повітря таким азартом, що здається, електрика зайва”, - прокоментувала Ольга Бондарчук. 

На телеканалі KYIV.LIVE. Ольга Бондарчук висвітлюватиме у прямому ефірі найактуальніші події України та світу. 

«Великі новини» - інформаційно-аналітична програма про останні події в Україні та світі. Дивіться програму «Великі новини» по будням о 19:00.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода