Olkom випустив новий соус зі шматочками маринованих огірків Tartar Style

Новий майонезний соус Tartar Style 45,3 % доповнив лінійку соусів STYLE бренду Olkom.

Коментарі 1658

Це популярний холодний соус французької кулінарії. Основою його витонченого смаку є високоякісна рослинна олія, шматочки маринованих огірків і суміш спеціально підібраних пряних трав. Соус представлений в ергономічній упаковці дой-пак вагою 180 г, що забезпечує зручність зберігання і використання.

Слідуючи сучасним трендам на харчування вдома як в ресторані, Olkom випустив новий майонезний соус з популярним «ресторанним» смаком Тартар. «Ми пропонуємо не відмовлятися від улюблених страв, а готувати їх вдома, – коментує Ольга Твердохліб, Директор з маркетингу Olkom Group. – З новим соусом Tartar Style абсолютно будь-яка людина може з простих продуктів легко і швидко приготувати собі вишукану страву».

Новий соус Tartar Style повністю відповідає філософії бренду Olkom – зробити життя людей простіше, смачніше і емоційніше. «Соус розрахований на сучасну аудиторію – людей, для яких важливо заощадити час на приготування їжі, при цьому розкрити свій кулінарний талант і урізноманітнити домашнє меню, – продовжує Ольга Твердохліб. – Це і є позитивні емоції, які бренд Olkom дарує своїм шанувальникам». Подавати Tartar Style можна до м'яса і овочів, приготованих на грилі. Але найкращим чином він розкриває і доповнює смак страв середземноморської кухні, морепродуктів і риби.

Дизайн упаковки Tartar Style виконаний в стилістиці лінійки соусів Olkom. Чорний матовий фон, яскраві елементи і апетитна фуд-зона підкреслюють витончений смак і викликають бажання скоріше познайомитися з новинкою.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода