OLL.TV випустила проект, знятий нашими «пташками»

На українській платформі OLL.TV відбулася прем’єра повнометражного відео-проекту «Народний байрактар». Сервіс змонтував та опублікував стрічку про знищення ворожої техніки вогнем ЗСУ, яка повністю змонтована з матеріалів, знятих дронами.

Коментарі 2104

Це дві години нон-стоп документальних кадрів, які демонструють роботу наших збройних сил. І одночасно – роботу дронів, які на сьогодні можуть виконувати функції розвідки з повітря, фіксації злочинів окупантів, коригування артилерійського вогню та атаки супротивника.

 Як зазначають автори проекту, головна мета проекту – підтримати збір коштів на безпілотники для української армії, який проводить Благодійний фонд Сергія Притули.

«Ми хотіли нагадати людям, для чого донатити, - говорить директор маркетингу OLL.TV Юрій Коломієць. - Бо ці дрони наводять страху по всій лінії фронту, підриваючи сотні одиниць ворожої техніки з того місця де їх дуже непросто дістати».

В даному випадку слоган платформи «Дивись. Дивись. Дивись» можна трактувати як дивись-дивись-дивись дві години як палає ворожа техніка та долучайся до збору коштів на безпілотники  Благодійного фонду Сергія Притули «Народний байрактар». https://prytulafoundation.org/uk/home/support_page

Проект «Народний байрактар» опублікований у вільному доступі. Всі відео взяті з відкритих ресурсів.

https://oll.tv/uk/films/752474-narodniy-bayraktar

Хай ці маленькі «пташки» допомагають ЗСУ робити велику справу!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода