OLX створив плейлисти з музикою від українських інфлуенсерів

Музичні вподобання українців змінюються, а разом із ними збільшується запит на українську та західну музику. Для всіх, хто прагне поповнити свій плейлист новими треками, OLX спільно з українськими блогерами підготували підбірки на різний смак та під будь-який настрій.

Коментарі 1011
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Інфлуенсери Нікіта Добринін, Дмитро Корнелюк, Ігор Коваль і Тетяна Стороженко створили свої плейлисти з улюбленою музикою на стримінгових платформах Spotify та Youtube Music, щоб спростити пошук композицій від українських та іноземних виконавців.

«Згідно з опитуванням соціологічної групи “Рейтинг”, протягом останніх пів року майже 60% українців не слухали російську музику, і це число зросло майже вп’ятеро. Однак багато хто зіштовхується з тим, що не знає чим поповнити свій плейлист натомість. Особливо це відчувається під час поїздок на авто, коли музика стає чи не єдиною розвагою. Щоб не вмикати на повторі улюблені хіти, ми спільно з українськими блогерами створили плейлисти з 76 композицій української та західної музики, які влучно доповнять будь-який настрій», — розповів керівник напрямку OLX Авто Андрій Коцина.

Хіти від Нікіти Добриніна змотивують на продуктивний день улюбленими треками «Океану Ельзи» в поєднанні з запальним американським хіп-хопом. «Плейлист для подорожей Україною» від Тетяни Стороженко налаштує на романтичний настрій та чудово доповнить далеку дорогу, а список пісень від Дмитра Корнелюка ідеально зарядить позитивним настроєм завдяки танцювальній музиці та драйвовим трекам від українських виконавців. Ну і наостанок з музичною підбіркою від Ігоря Коваля ви відчуєте себе на традиційній українській забаві з «золотими» хітами Віктора Павліка, Іво Бобула та Назарія Яремчука.

А щоб не натрапляти на російський контент на музичних стримінгових платформах узагалі, частіше додавайте українські треки до свого плейлиста. Так алгоритми переналаштуються та видаватимуть вам більше релевантної музики.

Якщо користуєтесь Youtube Music, змініть налаштування мови на українську та перевірте, чи в локації вказана Україна. Ну і, звісно, почистіть всі підписки від російського контенту та повидаляйте збережені композиції у бібліотеці. Також можна реагувати лайком на українську музику та в меню «Налаштування» → «Покращити рекомендації» обрати українських виконавців.

Якщо ж користуєтеся Spotify, зробити це буде навіть простіше за допомогою спеціального сервісу, який відшукає російську музику у вашому плейлисті, щоб ви раз і назавжди очистили свою музичну добірку від небажаних пісень.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода