Оля Полякова і Маша Єфросиніна зустрілись на зйомках нового кулінарного шоу MEGOGO

Артистки приготують домашній хліб за унікальним рецептом

Коментарі 2838

Цієї осені медіасервіс MEGOGO оголосив про початок зйомок нового кулінарного шоу «Королева кухні», його ведуча — відома співачка Оля Полякова. Запрошеною гостею одного із фінальних епізодів шоу стала телеведуча Маша Єфросиніна. Артистки приготували домашній хліб за авторським рецептом Олі Полякової.

Так, в одному із фінальних епізодів Оля Полякова розкрила секрети хліба, від якого, за її словами, можна не набирати вагу. Уся таємниця в унікальній заквасці, яку власноруч приготувала співачка за власним рецептом, базованим на рекомендаціях найкращих кухарів Франції та Італії.  

«У рамках шоу «Королева кухні» у мене в гостях будуть абсолютно різні жінки різних вікових, вагових та кар'єрних категорій. Цікаві героїні, які пов'язані чи не пов'язані із кулінарією. Наше завдання полягає в тому, щоб разом приготувати смачні та незвичайні страви. І ось у випуску з Машею Єфросиніною ми випікатимемо хліб. Я вирішила її спантеличити, оскільки хліб — це досить складна страва. Тим більше, що я готую його на заквасці власного виробництва, а не на дріжджах. Це дуже трудомісткий та тривалий процес! Але ти отримуєш абсолютно неймовірно корисний ферментований хліб, який дозволяє тобі їсти без шкоди для фігури», – ділиться секретами приготування Оля Полякова, ведуча шоу «Королева кухні».

Що цікаво, Маша Єфросиніна раніше жодного разу не готувала домашній хліб. 

«Я не фанат готування і ніколи не була ні смачні ресторани, ні кулінарні вишукування ніколи не викликали в мене бажання готувати! Так, я, відкривши рота, завжди дивилася, як Оля Полякова пече хліб у своїх сторізах, але самій таке — ну, ні! І ось у програмі «Королева кухні» я своїми руками замішую тісто і дістаю з духовки буханець з хрусткою скоринкою... Почуття нове і дуже дитяче. Хочу ще!», – додає Маша Єфросиніна, телеведуча.

Прем’єра шоу очікується вже наприкінці року. 

Шоу «Королева кухні» матиме 10 кулінарних епізодів. Творці проєкту мають на меті показати, що приготування страв може бути творчим та захопливим, навіть для тих, хто немає хисту або вільного часу. 

В якості гостей шоу «Королева кухні» до ведучої, Олі Полякової, приєднаються представниці різноманітних професій, серед яких блогерка, касирка, сексологиня, психологиня та навіть майстериня корон. Гості стануть помічницями на кухні Олі Полякової та готуватимуть справжні шедеври із простих продуктів. 

Виробництвом проєкту займається команда медіасервісу MEGOGO. Перегляд шоу «Королева кухні» буде доступний усім передплатникам медіасервісу. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода