Omnicom Media Group – лідер серед глобальних груп медіаагентств

Згідно з новим звітом незалежної дослідницької компанії Forrester – одного з найбільш надійних джерел інформації для маркетологів у світі – Omnicom Media Group (OMG) є лідером галузі.

Коментарі 1417

Аналітики Forrester оцінюють широкий спектр можливостей і пропозицій найбільших груп медіаагентств. Мета такого аналізу допомогти клієнтам обрати оптимального постачальника для своїх потреб.

Завдяки найвищим показникам у шести сферах, що оцінюються, Retail Media, Commerce, Audience Intelligence & Insights, Optimization, Operations and Innovation Road Map Omnicom Media Group зі своєю пропозицією виходить на 1 місце серед 7 оцінених глобальних медіаагентств.

У звіті зазначається: «Omnicom Media Group підходить для рекламодавців, яким потрібні спеціалізовані, технологічно грамотні, глобальні медіакоманди».

У Forrester також наголосили, що сила OMG полягає в інноваційних підходах, таких як індивідуальна інтеграція клієнтського робочого процесу, інтеграція даних про аудиторію, партнерство з Google у сфері автоматизації маркетингу, зусилля щодо об’єднання медіа, електронної комерції й тактики покупців.

«Як єдина група агентств, що отримала найвищу можливу оцінку за всіма критеріями, які є критично важливими при виборі агентства-партнера, OMG є беззаперечним лідером на сучасному ринку, – зазначає генеральний директор OMG Флоріан Адамскі. – Важливо, що  ми продовжуємо розширювати наші можливості та автоматизувати нашу інфраструктуру, а також створювати нові продукти й партнерські відносини. Ми запевняємо, що ми та наші клієнти залишатимемося лідерами — сьогодні, завтра й надалі».

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода