One Day MBA

Організатор: бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу»

Коментарі 1759
Учасники зустрічі: власники та топ-менеджери крупних компаній, підприємці з сегменту малого та середнього бізнесу, керівники різного рівня.
Дата: 12 жовтня 2020 (понеділок), 19:00 (тривалість 2 години)
Місце: онлайн-платформа ZOOM

Хто наші викладачі? Це одне з найбільш поширених питань від наших потенційних слухачів. Можна багато розказувати про експертність викладачів МІБ та надавати їх резюме, але, як казав, Михайло Жванецький, не що так не переконує, як власний досвід. Саме тому ми створили захід One Day MBA, щоб ви мали змогу особисто познайомитись з нашими викладачами, оцінити їх професіоналізм та рівень контенту на програмах МВА в МІБ.

Зареєструватися

Регламент:

19:00 - 19:10 –Презентація програм Executive MBA, General MBA, Ukrainian МВА. Вікторія Алексеєнко - менеджер по роботі з клієнтами в МІБ.

19:10 - 20:10 – Ризики в підприємницькій діяльності, Олександр Федоришин

Проблемне партнерствоКонфлікти в договірних відносинахРизики при купівлі нерухомості, підприємств та інших активівЗахист від тиску силових структурБудуть розглянуті практичні кейси проблем під час інвестування, спільної діяльності, договірної практики.

20:10 - 21:10 – Операційна досконалість як засіб виходу з кризи, Людмила Батенко

Чому в кризу важлива операційна досконалість?Основні інструменти операційної досконалостіЯких втрат ми можемо позбавитись.

Інформація про спікерів:

Вікторія Алексеєнко

Менеджер по роботі з клієнтами МІБ (експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу).

Олександр Федоришин

Кандидат юридичних наук, адвокат, директор Міжнародної юридичної групи «Федерал Партнерс», третейський суддя та член Президії в Постійно діючому третейському суді при Торгово-промисловій палаті України. Більше 12 років досвіду в сфері корпоративних відносин, обігу цінних паперів, будівництва та оподаткування. Супроводжує операції з організації корпоративної безпеки підприємств, забезпечення діяльності інститутів спільного інвестування, випуску акцій, облігацій, інвестиційних сертифікатів, врегулювання відносин із залучення інвестицій в будівництво нерухомості, реорганізації юридичних осіб. Викладач курсу «Бізнес-право» на програмах МВА в МІБ.

Людмила Батенко

PhD, професор, сертифікований менеджер по управлінню якістю Німецької і Європейської асоціації якості, сертифікований тренер німецької організації REFA, практикуючий експерт в області управління виробництвом і управління проектами з досвідом роботи більше 30 років. Викладач курсів «Операційний менеджмент» та «Проектний менеджмент» на програмах МВА в МІБ.

Зареєструватися

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Контактна особа: 0676795783 Вікторія

Захід проводиться в рамках набору на програми МВА. Детальніше за посиланнями:

Еxecutive МВА – старт 28 жовтня 2020 року.

General МВА – старт 23 вересня 2020 року.

Ukrainian MBA – старт 25 вересня 2020 року.
Обговорити з іншими читачами:
Погода