Онлайн інтенсив The Big Ads Theory від Dentsu Aegis Network Ukraine

Що потрібно для створення реклами, яку будуть не скіпати, а шерити? Лише 3 неЧарівні пігулки: Технологія, Креатив та Комунікація! Команда Dentsu Aegis Network Ukraine знає, як працювати з цими «інструментами» і цього літа готова ділитися знаннями! З 10 по 14 серпня пройде освітній онлайн інтенсив The Big Ads Theory.

Коментарі 1362

Більше 30 спікерів проведуть 25 лекцій за трьома основними напрямками в рекламі: Technology, Creativity та Communication, а також поділяться реальними кейсами з власного досвіду.

На проекті чекають студентів та випускників ВНЗ, які цікавляться рекламою та медіа! Після завершення online class учасники отримають:

  • Базові знання в усіх напрямках рекламної сфери.
  • Чітке розуміння шляхів свого кар’єрного та професійного розвитку в рекламі.
  • Онлайн нетворкінг з провідними спеціалістами ринку.
  • Доступ до внутрішньої навчальної онлайн-платформи з базою знань про медіа та рекламу.

Найактивніші студенти матимуть можливість пройти The Big Interview Gym з рекрутерами одразу після завершення проекту, який включає tip-off від HR спеціаліста щодо CV та проведення інтерв’ю-тренування на певну позицію; а також отримають приємні подарунки від Dentsu Aegis Network Ukraine.

Кількість місць на проекті обмежена! Тому не зволікай, а реєструйся швидше за посиланням: https://forms.gle/7Tzw98Q4hMBpE3aQ6 .

Let’s LEARN THE WAY BRANDS ARE BUILT!

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода