Оновлений склад ведучих програми «Місто прокидається» на телеканалі LIVE

13 вересня на телеканалі LIVE відбувся святковий прямий ефір ранкового шоу “Місто прокидається” з оновленим складом. Відтепер у програмі буде дві пари ведучих, які будуть змінюватись потижнево.

Коментарі 1969

Без змін на своїй позиції залишилася лише Інна Мірошниченко. Денис Мінін став її співведучим, до того він вів рубрику шоу «Добра погода». Також до київської пари додалось двоє ведучих з іншого телеканалу медіагрупи - ODESA.LIVE. Руслана Орленко та Ігор Окс – стали новою парою ведучих програми “Місто прокидається”. Денис та Інна познайомили глядачів зі своїми колегами, четвірка провела спільний ефір з цієї нагоди.

«Я отримала величезне задоволення від цього ефіру, навіть трішки шкодую, що так не буде кожного дня. До нас приєднались наші колеги з Одеси і ми цьому дуже раді. Це цікавий досвід для нас і цікава суміш, бо ми всі дуже різні, доповнюємо, але і не перекриваємо один одного, бо на одній позитивній хвилі», - поділилась враженнями від ефіру Інна Мірошниченко.

 «Для мене це новий етап, дуже цікавий, я вже тиждень веду ефіри з Інною на позиції ведучого. У ранковому шоу все залежить від настрою, адже ми будимо і заряджаємо людей на весь день. Наші колеги, впевнений, зможуть привнести щось нове у шоу, все ж, Одеса більш легке місто, де немає такого ритму, як у Києві і дуже би хотілось, щоб наші колеги привнесли цю розслабленість у нашу програму», - розказав Денис Мінін про зміну позиції та новеньких у шок.

Ігор Окс прокоментував перехід так: «Ми вийшли у більш широке поле, є можливість звернутись не тільки до одеситів, а й до всієї України. У нас, тих, хто народжені в Одесі, закладена енергія сонця і ми з радістю будемо ділитись нею з нашими глядачами».

 «Нам було дуже комфортно працювати на новому місці, колеги прийняли нас дуже тепло. Переїзд –  це для нас з Ігорем новий челендж, це мотивує робити якісний, класний,  креативний, веселий і пізнавальний продукт для наших глядачів. Хочеться стати найкращим ранковим шоу у цій країні», - розказала про перший ефір на новій позиції Руслана Орленко

Гостями святкового ефіру стала група O.TORVALD, хлопці розповіли про початок свого нового туру до 5 річчя альбому «Наші люди всюди» та презентували свій новий трек.

Нагадаємо, що на  телеканалі LIVE розпочався новий сезон. Телеканал запустив чотири нові проекти: «Діалог з країною», «Реальне життя», «Викриття. Післямова», «Не бреши мені».

Дивіться ранкове шоу «Місто прокидається» щобудня з 7:00 до 10:00 ранку на телеканалі LIVE.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода