Оновлення Volvo 2021 року: седан бізнес-класу S90 та універсал V90 Cross Country в Україні

У жовтні на ринку з’явилися оновлені моделі Volvo: седан бізнес-класу Volvo S90 та універсал підвищеної прохідності Volvo V90 Cross Country.

Коментарі 1185

Вдосконалені моделі першочергово привертають увагу новими колесами та оновленою лінійкою кольорів кузова. Змінився дизайн спойлера, решітки радіатора, переднього бампера, протитуманних фар і задніх світлодіодних ліхтарів з послідовним включенням вказівників поворотів. А у седані S90 навіть оновили силует багажника.

На кшталт життя у стилі хюґе – відчуття затишку та комфорту – дизайн Volvo V90 Cross Country вирізняється спокоєм та елегантністю. Модель доступна без хромованої бічної накладки, а відтінок колісних арок відповідає кольору кузова – для більшого візуального єднання елементів. Складається відчуття повного занурення у кольорову гаму. Інноваційне екологічне оздоблення сидінь «Текстиль / Шерсть» додатково підкреслить турботу власника про екологію планети.

Седан S90 та універсал V90 Cross Country оснащені прихованими вихлопними трубами. Дизайнерська стратегія узгоджується із глобальною стратегією компанії Volvo Cars щодо поступової відмови від ДВС. Черговим підтвердженням намірів виробника є поява в Україні нового плагін-гібридного кросовера XC40, який поєднує електродвигун та бензиновий двигун. Придбавши цей кросовер, перші власники вже віддають пріоритет руху у місті виключно на електротязі, без шкідливих викидів в атмосферу.

У комплектаціях 2021 року для S90 і V90 Cross Country з’являються додаткові функції: графічна панель приладів у 12,3 дюйми, система розпізнавання дорожніх знаків, бічні дзеркала з автоматичним затемненням і електропривод кришки багажника. Інтегровано автоматичне обмеження швидкості до 180 км/год, аби знизити ризик аварійних ситуацій. Безпека водія та пасажирів у Volvo Cars завжди у пріоритеті, задля цього і введено обмеження – у перспективі воно мінімізує кількість серйозних ушкоджень у випадку екстреного гальмування.

Бездротова зарядка для смартфонів полегшує процес заряджання телефону, відтепер зарядний кабель можна спокійно забути вдома. Так власник завжди на зв’язку з найріднішими – у будь-якій локації.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода