OnTaxi розробила новий дизайн кавових стаканчиків

Команда OnTaxi розробила новий дизайн кавових стаканчиків, що скоро з'являться в найкращих кав'ярнях українських міст. Основна мета проєкту полягає в нагадуванні українцям про туристичні локації та пам’ятки країни.

Коментарі 1163

Кожен кавовий стаканчик містить відповідь на питання: “А якою буде ваша перша подорож після перемоги України?” Різні написи пропонують відвідати одну з туристичних локацій, наприклад, “Галявину казок” в Ялті, Луганське море або рожеве озеро на Херсонщин, тощо. Команда OnTaxi сподівається, що невдовзі можна буде замовити улюблений напій, викликати таксі та відправитись у довгоочікувані мандри не лише подумки.

“Наближати перемогу можна у будь-який спосіб, у тому числі - підіймаючи моральний дух українців у такий незвичний спосіб. Ми віримо в силу ЗСУ, чекаємо на скорішу перемогу та повернення всіх окупованих міст до складу України. А до того часу будемо продовжувати працювати, пити запашну каву та мріяти про майбутні подорожі.

До речі, дуже скоро наші брендовані стаканчики з передбаченнями мандрів можна буде зустріти у місті Лева, де вони з’являться в першу чергу”, - коментує Head of marketing Ontaxi Віталій Леонов.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода