оОоаАааТььСссяяяНууТиииШооЖжж, або нова рекламна кампанія бренду Траумель

Команда Havas Digital Kyiv розробила аудіовізуальну рекламну кампанію без стереотипів - зображення травмованого героя, дружини, яка рятує, і наливайки про чудодійність. Адже в таких випадках без слів зрозуміло як і що сталося.

Коментарі 1119

Досить однотипної реклами фарми

Траумель від ТМ «HEEL» - препарат досить широкого спектра. При цьому він представлений у чотирьох формах: мазь, гель, таблетки, ін'єкції. Перед нами стояло завдання розробити чіпку, нетипову для фармсектора рекламну кампанію і сконцентрувати увагу аудиторії на двох форматах продукту: мазь і гель.

З чого все почалося

З інсайту, який нам і клієнтові зайшов найбільше: мова болю - це особлива мова, якою вміє говорити кожен, хто хоч раз бився мізинцем об куточок дивану. І сказати на цій мові хочеться ой як багато: як тобі боляче, як ти ненавидиш диван, як тобі шкода себе і як прикро, що з тобою це сталося! Але якщо взяти Траумель, це трагічне висловлювання можна скоротити.

І чим продовжилося

Тож наша команда Havas Digital Kyiv створила серію роликів, у яких за допомогою звуку показала повний цикл отримання травми, а за допомогою локації - розкрила особистість героя. При цьому використовували звичайні побутові ситуації: прибирання, ремонт і заняття спортом.

Кожен ролик починається зі зрозумілого кожному звуку трагедії, потім переходить у страждання і закінчується виміщенням злості на предметах. Поки герой страждає, ми бачимо антураж локації і розуміємо хто і за яких обставин отримав травму. Кожне голосіння травмованих обривається голосом диктора, який для полегшення страждань пропонує Траумель у двох форм-факторах: «Спробуй Траумель - хочеш мазь, а хочеш гель».

 video
 video
 video

Кампанія складається з серії роликів (15 с і 6 с) і банерів. Матеріали ведуть на продуктовий сайт бренду, де розміщена докладна інформація про кожну форму препарату.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода