Оператор зовнішньої реклами “Перехід Аутдор” на честь свого 25-річчя дарує розміщення на 100 бордах по всій Україні

В цьому році національному оператору зовнішньої реклами «Перехід Аутдор» виповнюється 25 років. «Перехід Аутдор» був з перших, хто започаткував та розвивав ринок зовнішньої реклами в Україні. На честь цієї події компанія ініціювала акцію “100 бордів у подарунок”.

Коментарі 1556

“Зазвичай  приємніше дарувати подарунки, ніж їх отримувати. Тому на своє 25-річчя ми вирішили подаруватирозміщення на 100 наших бордах по Україні.  Ми хочемо нагадати і продемонструвати ефективність зовнішньої реклами для локального та національного бізнесу новим замовникам і підтримати наших клієнтів. Ми насправді даруємо розміщення на бордах, без прихованих умов! Звертайтесь за подарунками!” — зазначила  Лариса Булатова, директорка Перехід Аутдор.

Акція вже стартувала й поширюється на всю Україну згідно адресної програми власних вільних рекламних площин  «Перехід Аутдор». Кампанія проходить в містах Київ, Харків, Львів, Житомир, Черкаси, Суми, Кропивницький, Кривий Ріг.

Кожен замовник отримує в подарунок розміщення на одній рекламній площини протягом липня або серпня 2021р. Поспішайте!

Усі питання щодо акції та заявки на розміщення приймаються з 1 червня по 31 липня 2021 року за номером: (044) 594 93 50.

Обговорити з іншими читачами:
Погода