Оприлюднено слоган і логотип Євробачення-2023

Організатори Пісенного конкурсу Євробачення презентували головний логотип та слоган цьогорічного шоу.

Коментарі 1831
Ним стало класичне багатошарове серце в синьому, жовтому, рожевому та фіолетовому кольорах.

Слоган Євробачення-2023 відображає унікальний характер 67-го Пісенного конкурсу, який організовується у партнерстві між Великою Британією, Україною та містом-господарем Ліверпулем. У BBC зазначили, що це «відображає самі витоки конкурсу», який спочатку був створений, щоб об'єднати Європу навколо спільного телевізійного досвіду.

Використані у графічному оформленні кольори, натхненні прапорами України та Великої Британії, відображають радість і різноманітність конкурсу.

Головний графічний елемент оформлення, який нагадує електрокардіограму, утворює рядок з кольорових сердець, кожне з яких реагує на ритм і звук, щоб проілюструвати спільне биття сердець усіх учасників Євробачення та його глядачів. Усі ми «об’єднані музикою». Використаний у графічному оформленні шрифт — Penny Lane — натхненний чавунними табличками 20-го століття з назвами вулиць Ліверпуля та натякає на багату музичну спадщину міста.

Слоган у своїй промові використала канадсько-українська диригентка Кері-Лінн Вілсон. Вона згадала війну в Україні, порівнявши її з музикою. В її аналогії диригентська паличка – це зброя, котра не вбиває, а дарує життя, свободу, надію та єднання.
 video

Візуальний стиль був створений завдяки творчому партнерству між британським агентством Superunion та українською креативною студією Starlight Creative.

67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода