Ось про що моя вишиванка

DRAMA QUEEN створили рекламну кампанію для ETNODIM

Коментарі 1646

Рекламний фільм та кампейн до Дня вишиванки розкриває нові символи традиційного одягу.

Колись давно українці надавали кожному символу вишиванки своє значення. Ромб із крапкою посередині символізував засіяне поле, а фігурка коника відповідала за здорову худобу та добробут. А що сьогодні означає для українця чи українки одягти вишиванку? Про що це для нас? — на ці питання ми намагались відповісти в рамках стратегії та першої масштабної рекламної кампанії для бренду ETNODIM, який створює найкращі вишиванки, поєднуючи сучасне етно з народними традиціями.

Наш варіант відповіді на це питання ліг в основу рекламної кампанії до Дня вишиванки.

Ролик

Сьогодні вишиванка символізує для нас все те, що робить нас українцями, все, що зворушує, надихає, викликає ностальгію, а інколи й обурення. Це і грізний портрет Шевченка в шкільному класі, і перший поцілунок в таборі Артек, і пісні Івасюка на українському радіо, і недолуге новорічне привітання Леоніда Кучми, і Майдан, і «Територія А».

Із цих нових символів ми створили бренд-відео. Також ETNODIM розробив капсульну колекцію з новими символами вишиванки, де дозволив собі вийти за межі звичного та розмістив серед традиційних мотивів мапу Криму, київський каштан, значок Tinder і Instagram (якщо раніше молоді дівчата задля того, щоб знайти пару, вишивали на сорочках пару солов’їв, то зараз їм на допомогу прийшли соцмережі).

Ми доповнили кампанію маскою-ворожінням для Instagram, де користувачі можуть отримати відповідь на питання «Про що моя вишиванка» у вигляді знайомих цитат та нових вишитих символів.

Стратегію кампанії, ідею та сценарій розробила креативна агенція DRAMA QUEEN. Над рекламним фільмом працювали режисер Олександр Стеколенко та продакшн студія tvlab. Зйомка проходили 2 дні в Києві. Справжніх овечок знімали на сходах БЦ Торонто. В ролях Ірини Білик, Скрипки, Вакарчука та Вакули знялась модель Таня Рубан. Музику написав композитор та музикант Cepasa.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода