Особливості зимового догляду за шкірою

Зима вважається найкращим часом для проведення серйозних естетичних корекцій зовнішнього вигляду. Допомагає відсутність надмірної сонячної активності, тому можна без обмежень проходити пілінги, епіляції та уколи краси. Які саме процедури найкраще підходять для зимового догляду, розглянемо детальніше.

Коментарі 1044 промо
Фото: freepik.com
Фото: freepik.com

Зима — найкращий час для омолодження

Після 30 років волосся та шкіра на тілі, обличчі потребують особливого догляду. Перед новорічними святами та після їхнього проведення варто перейти за посиланням https://platinumlaser.com.ua та записатись на такі методи омолодження:

  • RF-ліфтинг — поширений спосіб підтяжки шкіри, який вважається чудовою заміною хірургічному втручанню. Процедуру виконують в будь-яку пору року, але найчастіше — взимку, оскільки кінцевий результат одразу не проявляється, а лише через 2 – 3 місяці. Тому зроблений ліфтинг взимку дає можливість з настанням тепла найкраще виглядати.
  • Блефаропластика — мінімально інвазивне хірургічне втручання, за якого усувають нависання верхніх повік, мішки під очима та інші зовнішні вікові зміни. Завдяки вмілому проведенню пластики можливо помолодіти на 10 – 15 років, а результат лікування лишається надовго.
  • Лазерне омолодження — шліфування шкіри лазером, у результаті чого видаляються зроговілі частинки, вирівнюється епідерміс, покращується тонус шкірних покривів. Ефект від процедури помітний через пару тижнів, але період реабілітації повинен проходити в умовах мінімального впливу ультрафіолету, саме тому цю методику найкраще застосовувати взимку.

Практично всі сучасні омолоджувальні процедури відрізняються безпечним виконанням та швидкою реабілітацією. Та є ще деякі цікаві способи підтримки зовнішності майже в ідеальному стані.

Ін'єкції краси — взимку доцільні як ніколи

У зимовий час ін’єкції краси найкраще сприймаються шкірою. Відсутність жаркої посушливої погоди дозволяє проходити ті процедури, після яких категорично не рекомендується перебувати на сонці, у лазні чи солярії. У першу чергу це:

  • Біоревіталізація — унікальна омолоджувальна методика, за допомогою ін’єкцій в дерму вводять гіалуронову кислоту. У результаті покращується тонус шкіри, розгладжуються зморшки, риси обличчя стають більш гармонійними.
  • Мезонитки — виконання процедури пов’язане з введенням під шкіру мезониток з полідіоксанона. Цей матеріал допомагає створити каркас з фібринових складових, після чого мезонитки розсмоктуються. Залишена основа дозволяє підтримувати контури обличчя, запобігає утворенню зморшок та складок на шкірі.
  • Контурна пластика — дозволяє позбутись глибоких зморшків завдяки введенню в проблемні місця спеціальних філерів. Також подібні ін’єкції застосовуються з метою заповнення «впадин» на обличчі та збільшення губ.

Періодичне проходження косметичних процедур взимку не є гарантією повної відсутності проблем зі шкірою, але з їхньою допомогою можна значно швидше розв'язувати проблеми. До того ж належний догляд дозволяє відчувати задоволення від своєї зовнішності, а значить — додає більшої впевненості у власних можливостях.

Обговорити з іншими читачами:
Погода