Останній літній івент “Куражу” з серії ELECTROLETO вже цих вихідних

Вже цих вихідних, 14 та 15 серпня, відбудеться останній івент “Куражу” з літньої серії ELECTROLETO. На гостей чекають діджей-сети від представників електронної сцени та друзів події, імпровізація театру Воробушек, зіркові лекції та кінотеатр просто неба. Вхід за онлайн-квитками без черги за 150 грн (можна одразу йти до входу), та квитки на місці за 200 грн.

Коментарі 1849

Усе літо “Кураж” влаштовував електровечірки, і цього місяця запрошує танцювати і насолоджуватись літом під сети Cape Cod, The Lazy Jesus, Philipp Markovich, Yura Denysenko, Pantileev, Miura, Anya Kovalska, Electric Mouse, Frolov, Elisita та Karyna Mayer.

Також на території пройде виставка робіт молодих українських митців під менторством агентства Tuasho і керівництвом Анни Аветової. Можна буде ознайомитись та придбати роботи художників: Дженніфер Анорує, Аглаї Ногіної, Валерії Вертій, Стефана Стойкова, Анни Шабалтій, Максима Скалацького та Олексія Щербака.

Важлива ініціатива для підтримки української промисловості та локальних брендів — колаборація “Куражу” та дизайнерки Ксенії Шнайдер “Кurazh х Ксенія Шнайдер opportunity corner”, що стартувала у травні,  успішно продовжується і на серпневому Куражі. Спеціально підготовлений до колаборації корнер, в якому відбувається продаж речей українських дизайнерів, що пройшли відбір, розташовано на другому поверсі. Протягом року організатори збирають добровільні благодійні внески від гостей і учасників, що будуть направлені на заміну швейного обладнання у Київському фаховому коледжі прикладних наук. На базі коледжу щорічно проходять практику більш ніж 300 студентів, з них близько 100 студентів — з порушенням слуху.
Цього “Куражу” прямо у корнері, у якості експерименту, усім гостям буде запропоновано у користування індивідуальні беруші — для того, щоб кожен зміг відчути себе на місці людей з порушенням слуху.

Стосовно благодійного напряму “Куражу” увесь рік Кураж фінансує проекти у напрямку ментального здоров‘я — у серпні,це  «Мобільна психологічна бригада» у місті Львів, загальна сума якого 50 500 грн. Проєкт полягає в забезпеченні психологічної підтримки та супроводі родин Стрийського району Львівської області у складних життєвих обставинах та тих, де є особи з діагностованими психічними розладами.

Мета проєкту — покращити психоемоційний стан 100 родин у складних життєвих обставинах Стрийського району шляхом надання їм психологічної консультації мобільною психологічною бригадою. Кураж навмисно обирає проєкти для благодійності не тільки у Києві, але і у інших містах та регіонах

Серед спікерів лекторію: акторка Тетяна Лазарєва; Володимир Завадюк (керівник департаменту Big Entertainment Shows 1+1, креативний продюсер проєктів «Танці з зірками», «Голос країни» та «Маскарад»); Петро Заставний (продюер TVORCHI); Світлана Ісаєнко (лікарка психіатриня-психотерапевтка, к.м.н.), експертка L'OREAL Наталія Пашко (психологиня, експертка ОБСЄ, координаторка по роботі з дітьми та підлітками у Інституті психології здоров'я) і Вікторія Любаревич-Торхова (бакалавр психології та Магістр нейропсихології когнітивного розвитку Ессекського університету, Англія та ведучий психолог проектів телеканалу СТБ).

Обидва дні на “Куражі” можна буде придбати набір для творчості у вигляді майданчика Куражу і його головними елементами, що розроблено в колаборації Куражу та molfar; потрапити на імпровізацію і стендап від Воробушка;  набити тату на пам’ять на тату-корнері; зробити безкоштовний тест на ВІЛ; подивитися фільми у кінотеатрі від IQOS, що розташований на вулиці; зробити багато покупок на барахолці чи у зоні Rotten Ambar і спробувати усі страви на фудкорті.

Лайн-ап вихідних:

Субота, 14 серпня

12:00-14:00 The Lazy Jesus

14:00-16:00 Electric Mouse 

16:00-18:00 Pantileev

18:00-20:00 Philipp Markovich

20:00-23:00 Cape Cod

Неділя, 15 серпня

12:00-13:00 Elisita

13:00-14:00 Karyna Mayer

14:00-16:00 Frolov             

16:00-18:00 Miura

18:00-20:00 Anya Kovalska

20:00-23:00 Yura Denysenko

Також протягом обох днів:

●нове життя для старих речей з користю у Laska Charity Store
●зони Glitter Spot
  • студія гончарства у зоні  Estate
  • вініловий корнер від Gram Record Store Kyiv
  • тату-корнер
  • тайський масаж
  • корнери G.Bar та барбершопу Цирюльникъ
  • вино у барі “Синичка”
  • Бібліотека у зоні Estate
  • академія діджеїнгу від Dj Academy
  • зони для дітей
  • Сповідальня

А ще, окрім звичних зон від партнерів “Aperol”, “IQOS”, “Моршинська” та “BMW” , на “Куражі” буде представлена зона “Durex”.

На заході і у приміщеннях обов'язковим є носіння маски.

Коли: 14-15 серпня.

Час роботи: 12:00–23:00

Ціна входу:
Ціна онлайн — 150 грн (можна придбати тут)

Ціна на вході — 200 грн.

Важливо: вхід з онлайн-квитками без черги. Дітям до 12 років, людям з інвалідністю, людям пенсійного віку, учасникам бойових дій, вагітним й іменинникам безкоштовно.

Локація: 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова,1

Обговорити з іншими читачами:
Погода