Оцінка обсягу ринку інтернет медіа реклами за перше півріччя 2022

IAB Україна оприлюднює результати оцінки ринку інтерактивної реклами за перше півріччя 2022

Коментарі 1131

У липні-серпні IAB Україна провела першу хвилю дослідження обсягів ринку інтерактивної реклами за власною методологією, що передбачає три послідовні етапи та крос-перевірку даних, наданих агенціями, паблішерами та дослідниками.

Саме такий підхід дозволяє оцінити ті бюджети, які неможливо верифікувати за допомогою паблішерів: Facebook, Instagram, Youtube тощо. Таку перевірку забезпечують компанії Kantar Україна та Gemius. Первинну обробку даних провело незалежне адвокатське бюро Zavadetskyi Advocates, надавши IAB анонімізовану інформацію.

"Війна перекреслила позитивний сценарій, який обіцяли неповні перші два місяці року. Попри падіння ринку, яке ми пережили у березні, квітень почав демонструвати певні ознаки відновлення, а цифрова індустрія почала процес адаптації до функціонування у реаліях воєнних дій. Ринкова рівновага та питання напрямку динаміки надзвичайно нестійкі та чутливі до ситуації на фронті. Ми віримо, що завдяки високій адаптивності галузь здатна до швидкого відновлення та повернення зростання", - коментує СЕО IAB Україна, Анастасія Байдаченко.

Документ можна завантажити за посиланням.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода