Відродження легенди про Довбуша – новий бренд з вогнем в душі!

Алеф-Віналь вивели на ринок новий коньячний бренд, давши йому ім’я славетного українського героя – Олекси Довбуша.

Комментарии 1683

«Нащо легенду вигадувати, якщо легенда існує і потроху, невиправдано стирається з пам’яті», - подумали в компанії Алеф-Віналь і вивели на ринок новий коньячний бренд, давши йому ім’я славетного українського героя – Олекси Довбуша. Але засновники новинки переконують: «Довбуш Карпатський» - більше ніж просто новий коньяк, тому що над розробкою «Довбушу» працювали кращі карпатські технологи».

Відсилка назви до карпатської легенди про Олексу Довбуша - не тільки пряма вказівка на походження новинки, але й краща характеристика самого напою. Як і відомий кожному українцю герой, коньяк «Довбуш Карпатський» відрізняється волелюбним запальним характером та міцністю.

Костянтин Сторожко, бренд-менеджер ТМ «Довбуш Карпатський»: «Давши нашому коньяку ім’я славетного Довбуша, ми, з одного боку,  відчуваємо відповідальність перед легендою, але з іншого, будучи на 100% впевнені у своєму продукті, ми сподіваємося, що нам вдасться високо нести славу героя, згадка про подвиги якого все більше забувається і тьмяно жевріє ще тільки на Західній Україні. Я не хочу кидатися гучними словами про відродження легенди, скажу лише, що коньяк «Довбуш Карпатський» - це щиро український продукт, яким можна пишатися».

Лінійка бренду складається з двох позицій: трьох та п’ятирічної витримки, кожна з яких має свої особливості, унікальний карпатський смак та букет. Пляшку легко впізнати, завдяки оригінальній формі.  А сповнена символізму етикетка – відсилка до міфу про славетне золото Довбуша, яке заховано благородним розбійником десь у карпатських горах і досі не знайдене. Таку ж монету сам герой носив із собою у якості оберега. Не виникає сумнівів, що талісман принесе удачу і брендові, бо ж ті, хто вже спробував новинку, лишають лише схвальні відгуки. «Довбуш Карпатський» вже доступний у вільному продажу на полицях більшості крамниць, тож ви самостійно можете оцінити новинку від Алеф-Віналь та відчути вогонь у душі.

Обсудить с другими читателями:
Погода