Під Києвом відбувся двотижневий фестиваль повітряних куль

Під Києвом відбувся фестиваль повітряних куль «Мамо, я вдома». Протягом двох тижнів у п'ятницю і вихідні в Макарівському районі злітали близько 20 повітряних куль.

Комментарии 639

У фестивалі взяли участь повітроплавні екіпажі з Києва, Дніпра, Кропивницького, Кременчука, Попільні. Для відвідування заходу необхідно було попередньо зареєструватися в якості волонтерів і стати частиною повітроплавної команди.

Запуски аеростатів відбувалися на світанку і перед заходом сонця. Днем, в теплу пору року, повітряні кулі не можуть літати. Це пов'язано з перегрівом повітря у землі, що перешкоджає комфортному зльоту аеростатів.

Організатори готують нові цікаві повітроплавні проекти і запрошують всіх бажаючих стати частиною повітроплавної команди. Для того, щоб бути в курсі всіх повітроплавальних заходів, отримати навчальні матеріали та запрошення в команду, необхідно залишити заявку волонтера на сайті https://balloonfest.com.ua.

Місією фестивалю є безпечний сімейний відпочинок і психологічна реабілітація людей в після карантинний період. Фестиваль був організований повітроплавальним товариством «Монгольф'єр».

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода