Підписка на Twitter Blue тепер доступна у всьому світі

Twitter підтвердив, що послуга Blue, яка дає блакитну позначку, тепер доступна у всьому світі. Про це компанія повідомила на своєму акаунті.

Коментарі 1184
Заплативши $8 на місяць ($11, якщо ви зареєструєтесь через застосунок для iOS), ви отримаєте вже синю галочку, а також твіти на 4 000 символів, вищий рейтинг у відповідях, можливість редагування постів та інші переваги.
Організації тим часом можуть отримати більш корисну галочку поруч зі своєю назвою. Twitter розпочав прийняття заявок на отримання сірих галочок, які верифікують державних службовців та організації. Однак заявники повинні використовувати або державне посвідчення, або дійсну адресу електронної пошти, а також описати свої посади та функції. Компанії вже можуть подавати заявки на отримання золотих галочок.

Глобальне розгортання може мати вирішальне значення для підвищення популярності Blue. За даними джерела витоку інформації, станом на середину січня платна опція налічувала лише 180 000 підписників у США. Кажуть, що генеральний директор Ілон Маск хоче, щоб половина доходів Twitter надходила від підписок, а для цього потрібно охопити широку аудиторію. Зараз це не стільки питання доступності, скільки того, чи достатньо користувачів вважатимуть додаткові функції вартими витрат.

За матеріалами Liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода