Підтримувати, навіть коли складно планувати — нова кампанія Corteva

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience відкриває новий посівний сезон кампанією підтримки українських аграріїв.

Коментарі 1103

У продовженні комунікації про важливість вибору «Завжди з вами. Тільки з Україною» компанія Corteva з допомогою бренд-маркетингової агенції Grape розповіла, хто зробить майбутню посівну можливою попри усе. Фаталістичні прогнози можуть демотивувати, але реальна праця спонукає не зупинятися. Якщо у попередньому ролику Corteva дякувала аграріям за усе, що вони зробили торік, то другу кампанію присвятила своїм працівникам та продуктам. Головними героями відео стали працівники компанії, які зазвичай залишаються за кадром: науковці, вантажники, торгові агенти.

«Ми хотіли сказати своїм клієнтам: ми знаємо, що живемо у часи, коли планувати вкрай складно і є речі, на які неможливо вплинути. Коли обставини від нас не залежать, Corteva робить усе, щоб знайти рішення, продукт чи сервіс, які їх полегшать», —  Катерина Лисяна, керівниця відділу маркетингових комунікацій та кампаній.

 Corteva. Завжди з вами. Тільки з Україною

Corteva продовжує підтримувати аграріїв на всіх рівнях та етапах, пропонуючи фінансові рішення, підлаштовуючись під умови й потреби доставки, досліджуючи проблеми, з якими стикаються українські фермери, та виводячи на ринок нові ефективні продукти.

Про позицію Corteva Agriscience

Після початку повномасштабного вторгнення міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience однією з перших покинула російський ринок і долучилася до гуманітарних ініціатив. Компанія продовжує підтримувати Україну і, зокрема, сприяє забезпеченню десятків тисяч українських родин ліками та продовольчими наборами, допомогла закупити медичне обладнання українським лікарням та допомогти з облаштуванням прихистків для переселенців. Corteva продовжує інвестувати у виробництво, надавати фінансову й консультаційну підтримку аграріям, а також співпрацювати з фондами й волонтерами, дбаючи про продовольчу безпеку України.

Кредітси

Corteva agriscience

Керівниця відділу маркетингу — Олександра Бєлаш

Керівниця відділу маркетингових комунікацій та кампаній — Катерина Лисяна

Grape

Креативна директорка та копірайтерка — Оксана Деньга

Копірайтерки — Олена Тищук, Ольга Казакова

Дизайнер — Володимир Клімик

Стратегиня — Валерія Іванченко

Менеджерка проєкту та ньюбіз-директорка — Ксенія Сокур

NO STARS PRODUCTION

Режисер — Гліб Фельдман

Оператор — Влад Пеньков

Другий режисер — Микола Перестюк

Виконавчий продюсер — Іван Крутоус

Продюсер — Дар’я Волгіна

Асистент продюсера — Валерія Гаврилова

Продакшн-менеджер — Микола Полудень

Адміністратор — Тарас Голова

Артдепартамент — Євгеній Поповиченко

Локейшн — Олексій Гордійчук, Дмитро Шевченко

Стиліст / гример — Анна Араловаа  

Кастинг — Павло Макарченко

Режисер монтажу — Максим Гребенюк

Постпродакшн — TILT vfx

Звукорежисер — Epiphany sound

Кольорокорекція — Ольга Коржинська

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода