Півтора мільйони запитів клієнтів опрацював ДТЕК Київські електромережі у 2020 році

Упродовж минулого року фахівці ДТЕК Київські електромережі опрацювали більше 1,5 мільйона звернень клієнтів. Допомагали їм в цьому традиційні та нові канали комунікації. Минулого року в компанії з’явилася можливість укладати договори на розподіл онлайн, отримувати послуги й інформацію за допомогою месенджерів та чат-боту. У 2021 році компанія планує модернізувати контакт-центр, що пришвидшить та спростить обробку запитів клієнтів

Коментарі 1161

Найбільш популярним каналом зв’язку з ДТЕК Київські електромережі залишається телефон. За його допомогою клієнти зробили більше 1,3 мільйонів запитів.

На другому місці - онлайн канали зв’язку. За їхньої допомоги за рік опрацювали 124 тисячі звернень. З них більше 80 тисяч були отримані електронною поштою. Через особистий кабінет, месенджери, чат-бот та соціальні мережі фахівці компанії обробили більше 44 тисяч запитів.

На третьому за популярністю місці залишаються особисті візити в центри обслуговування (ЦОК). За рік фахівці київських ЦОКів прийняли більше 64 тисяч особистих звернень громадян.

«ДТЕК піклується про своїх клієнтів. У 2020 році користуватися нашими послугами стало простіше та зручніше. Наші клієнти отримали можливість укладати онлайн договори на розподіл електричної енергії, звертатися до компанії за допомогою Viber. Щоб клієнти мали змогу швидко отримати відповідь на найрозповсюдженіші питання ми створили електронного помічника чат-бот у месенджерах», – зазначив очільник ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

За словами керівника ДТЕК Київські електромережі, у 2021 році компанія продовжить вдосконалювати сервіс та канали комунікації з клієнтами. Для реалізації цих задумів в компанії, зокрема, запланували оновити систему (програмно-апаратний комплекс) контакт-центру.

Як повідомлялося раніше, ДТЕК Київські електромережі дав поради киянам як у зимовий період за умов низьких температур не залишитися без світла та більш раціонально використовувати енерговитратні електричні прилади.

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода