Панельні дискусії журі Gerety Awards 2022

З 14 по 17 червня відбудуться зустрічі членів журі цьогорічного конкурсу Gerety Awards в прямому ефірі на YouTube, які проводяться з креативними лідерами з Бразилії, Великобританії, США, Мексики, Данії, Бельгії, Австрії, Філіппін та Японії.

Коментарі 4523

14 червня будуть анонсовані фіналісти Gerety Awards 2022. Після чого журі в співпраці з провідними рекламними медіапартнерами збере кілька суддів від кожного журі, щоб обговорити улюблені роботи та тенденції цьогорічного Gerety. Фіналісти та тенденції, що будуть обговорюватися членами журі, є одним із найважливіших орієнтирів для рекламної індустрії. Gerety — це єдина креативна нагорода, яка може показати рекламодавцям, які кампанії викликають резонанс у найвпливовіших споживачів у світі: таким чином конкурс встановлює новий стандарт для креативних комунікацій, які відповідають ринковій реальності.

Деталі панельних дискусій за посиланням.

YouTube канал Gerety Awards за посиланням.

А 21 червня фіналісти Gerety Awards будуть відзначені в рамках Канн на знаменитій вечірці Diamond BBQ з ведучими Tantor Films та партнерами заходу Owned by Women, De Falcon, MSQ Partners та The Gate.

Tantor Films протягом 20 років була піонером у об’єднанні талантів та колег з індустрії

в Латинській Америці, завжди забезпечуючи ефективний професіоналізм найвищого рівня, а також створюючи стосунки, засновані на рівності та повазі.

Виконавчий директор Tantorfilms, Ingrid Bragemann також є однією із засновниць Owned by Women, глобальної коаліції компаній, що належать жінкам, які працюють у галузі виробництва реклами, підтримують і просувають їх, а також захищають жінок у всіх аспектах комерційного виробництва. Вона додала: «Цього року, як ніколи, ми хочемо бути разом. Після цих складних років, які ми пройшли, з протоколами, масками, обмеженнями та нескінченною бюрократією, ми зрозуміли, що ми є спільнотою фільмів, ідей та майстерності, яка просунулася вперед і досягла успіху. Ми готові продовжувати підтримувати нас, вірячи, що майбутнє завжди принесе кращі речі з більшою надією проживати їх разом».

Співзасновник Gerety Lucía Ongay прокоментувала: «Tantor Films є однією з найбільш шанованих виробничих сервісних/компаній у світі, а Ingrid із командою Owned by Women були піонерами у створенні простору для жінок у виробничому середовищі, як і Gerety створила платформу, щоб вивести жіночий погляд на рекламу в центр уваги. Ми дуже раді повернутися в Канни цього року, щоб відсвяткувати шорт-листи Gerety».

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода