Папіч зізнався у отриманні гонорару від Winstrike Team

Не секрет, що DoTA 2 - це не тільки чудова гра, в якій щоденно проводить багато вільного часу мільйони людей по всьому світу, а ще й чудова можливість заробити. При цьому, не обов’язково навіть бути професійним гравцем.

Коментарі 1856

Можна, скажімо, робити ставки на улюблені команди на dota2betz, або навіть створювати контент, призначений для фанатів і членів ігрової спільноти. Одним з таких контент мейкерів є Віталій Artas Цаль, також відомий, як Папіч. Про нього й піде мова далі.

Що саме стало відомо?

На одному з своїх недавніх стрімів Віталій Цаль зізнався, що за додані у бандл команди Winstrike Team звуковими записи з декількома його знаменитими фразами йому заплатило керівництво цієї кіберспортивної організації. Він окремо наголосив, що розуміє - не Valve має платити йому за використання його добірок, популярності й харизми. Платити за це ціну мають саме ті, хто безпосередньо ними користуватиметься. І це, на його думку - сама команда Winstrike Team.

Відмічається, що доступ до творчості Папіча зможуть отримати ті гравці, що придбають третій рівень фанатського бандлу за 550 гривень. Фрази були додані до нього вночі 7 серпня. Ці набори включають також різноманітні скіни, аркани, специфічні репліки персонажів і інший контент, пов’язаний з командою Winstrike Team. Весь контент буде активний аж до самого завершення The International 10, себто до 18 листопада. Після завершення чемпіонату бандл не можна буде використовувати. 

Скільки отримав Віталій?

Назвати точну суму грошової винагороди Папіч не погодився. Усе що він сказав - це те, що на такі гроші особливо не розбагатієш. Тим не менш, відкрито звинувачувати команду Winstrike Team у пожадливості Віталій Цаль також не став. А тому, залишається тільки здогадуватись, скільки це з точки зору Папіча, оте «особливо не розбагатієш». Можливо, деякі щодо суми деталі стануть відомі пізніше.

Які фрази Папіча увійшли до бандлу?

Winstrike Team вирішила взяти до свого фанатського набору одні з культових і найбільш впізнаваних фраз Папіча. Керувалися при доборі, за словами офіційних представників команди, не тільки й не стільки їх дотепністю, скільки цікавістю для гравців й можливістю використовувати їх по ходу ігрового процесу. До переліку фраз увійшли:

  • «Знаєш, яке у мене враження...»;
  • «Так, це жорстко…»;
  • «Суворо без тільту. Нуль помилок…».

Відмітимо, що усі фрази додані у бандли мовою оригіналу, тобто російською. Перекладу на англійську мову також не буде у доступі. Стрімер сподівається, що він і надалі буде співпрацювати з різноманітними командами і створюватиме відео й інші види контенту, які будуть продовжувати тішити, як професійних гравців, так і простих фанатів.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода