PayPal продовжив безкоштовні міжнародні перекази для українців до кінця вересня

Платіжна система стала в нагоді і для підтримки рідних, і для збору коштів для ЗСУ.

Коментарі 1497
Платіжна система стала в нагоді і для підтримки рідних, і для збору коштів для ЗСУ.
Пільгові перекази для українців у американській платіжній системі PayPal продовжили до 30 вересня. Про це у дописі на фейсбуку повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

За даними міністра, PayPal здобуває в Україні популярність. За три місяці роботи сервісу тут було створено понад 200 тисяч акаунтів. Українці здійснили відправленя та отримали перекази на понад 200 мільйонів доларів. 

Платіжна система стала в нагоді і для підтримки рідних, і для збору коштів для ЗСУ. За словами Михайла Федорова, наступним кроком має стати запуск PayPal і для бізнес-акаунтів. 

«Дякую CEO PayPal Дену Шульману за підтримку України та майже півмільярда доларів, що за сприяння компанії надійшли на рахунки благодійних організацій, які допомагають українцям по всьому світу», – додав міністр.

Нагадаємо, функціонал PayPal повністю доступний українцям від початку березня 2022 року. Це одна з перших міжнародних компаній, що не тільки відповіла на заклик України піти з російського ринку після початку повномасштабної війни 24 лютого, а й відкрила свої сервіси для українців.

Американська платіжна система була й раніше представлена в Україні, однак вивести з неї гроші було справою затратною. Для цього потрібно було скористатися обмінним сервісом, а звідти переказати кошти на рахунок WebMoney чи інший. За ці операції нараховувалася додаткова комісія.

За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода