Перед спонсорами Олімпійських ігор стоїть виклик України

Після рішення МОК дозволити росіянам і білорусам брати участь в Олімпіаді в Парижі наступного року в якості «нейтральних спортсменів», Україна чинить тиск на спонсорів Ігор.

Коментарі 922
Раніше президент України Зеленський закликав не допустити цих спортсменів до Ігор і повторив цю думку на вихідних, заявивши, що «представникам терористичної держави не місце на Олімпіаді та міжнародних турнірах», пише WARC.

Kyiv Independent повідомляє, що Україна надіслала листи кільком великим спонсорам Ігор, щоб переконатися, що їх «репутація та підтримка не використовуються для пропаганди війни», це своєчасне нагадування для брендів про потенційні ризики, пов’язані зі «спортивним миттям».

Наприклад, ФІФА щойно піддалася критиці з боку господарів цьогорічного Чемпіонату світу з футболу серед жінок за укладення спонсорської угоди з Саудівською Аравією. Інші спонсори турніру, включно з Adidas, Coca-Cola та Visa, можуть бути менш ніж у захваті від того, що їхній бренд згадується поруч із країною, яка розпочала неспровоковану та смертоносну війну.

Коли Росія вперше вторглася в Україну, компанії в багатьох секторах почали обмежувати зв’язки з російськими компаніями. Деякі вирішили припинити свою діяльність у цій країні або призупинити поставки, тоді як інші були змушені діяти через новий режим санкцій.

Проте майже рік тому нещодавнє дослідження показало, що багато західних компаній все ще ведуть бізнес у Росії, як зазвичай.
Обговорити з іншими читачами:
Погода