Переможці про The Greatness Challenge 2018 на ADC*Awards 2018. Всі деталі

Молоді креатори Маша Чаплінська, Creative Copywriter, Aimbulance та Іра Блінова, Junior Art Director, Aimbulance – переможці цьогорічного The Greatness Challenge – поділились досвідом участі в европейському конкурсі та враженнями від Барселони.

Коментарі 10768

Нагадаємо, що випускниці проекту Young Lions Pride Клубу ADC*UA Марія Чаплінська та Ірина Блінова здобули перемогу на The Greatness Challenge в рамках конкурсу ADC*E Awards 2018 в Барселоні. Вони перемогли з проектом AD*BET.

 video
Слава Деніс, креативний директор Cheil Ukraine, член Клубу ADC*UA, прокоментувала хто бере участь в проекті The Greatness Challenge та інші деталі

Креативщики – пара джуніорів, що працюють в рекламі менше, ніж два роки, повинні придумати оригінальну краудфандингову ідею, яка потім бере участь в фестивальному конкурсі The Greatness Challenge під час ADC*E Awards в Барселоні (найчастіше фестиваль відбувається в листопаді). Їх відбирає місцевий клуб ADC – як правило, ми проводимо конкурс. Відібрана пара бере участь в журі фестивалю ADC*E Awards, слухає лекції, гуляє по Барселоні. Це чудовий досвід спілкування в професійному середовищі високого рівня, а також можливість показати себе не європейському рівні. Українці вигравали європейський The Greatness Challenge вже тричі, починаючи з 2013-го року.

Як нас зустріла Барселона

Ира: Барселона встретила нас солнечной погодой, красивой архитектурой и приветливыми испанцами. Город подарил нам удачу добраться до пункта назначения, ни разу не заблудившись. Жили мы в 5 минутах от Sagrada Familia.

Маша: Так, але не подарувало удачу моєму телефону. Частина екрану так і залишилась на бульварі La Rambla. Коли будете в незабутній Барселоні, тримайте телефони міцніше. Вони просто вивалюються з рук від краси навколо.

Про проект AD*BET

Ира: Сейчас существует море краудфандинговых проектов и мы боялись затеряться в их потоке. Нам хотелось сделать яркую, дерзкую и запоминающуюся кампанию. С наших мыслей и споров родилась идея AD*BET — ставки на фестивальную рекламу. Нам удалось объединить азарт, фан и фестиваль в одну целостную концепцию, при этом мы так же дали возможность абсолютно всем почувствовать себя в роли жюри. Если твоя ставка сыграла — ты уже эксперт!

Маша: Організатори та президент клубу, Амі Хасан, теж цікавились, скільки ми зібрали. Відповіли чесно: вистачило грошей, щоб приїхати, але не вистачає, щоб залишитись. На що ми отримали тільки позитивну реакцію і прохання все ж таки знайти можливість залишитись. Winners party нас чекала.

Учасники The Greatness Challenge 2018

Маша: Сім країн брали участь у The Greatness Challenge. Дві відпали одразу, бо не зробили відео. Залишилось п’ять. Далі все було добре. Не так, як у детективі Агати Крісті.

Ира: Их проектов мы не видели. На награждении показали только наш кейс, как победителей. Ранее в YouTube нашли кейс Португалии. ADC*E публикуют все работы позже. Ждем. Тоже интересно.

Презентація проектів The Greatness Challenge 2018

Ира: Как проходило, к сожалению, не в курсе. Но нам рассказывали, что больше всего жюри понравилось в кейсе.

Маша: Так, і що не сподобалось. Johannes Newrkla, CEO Merlicek & Grossebner Austria, не дуже сподобалось, що він був окремо тільки у кінці кейсу. Також його не було у пості на fb-сторінці AD*BET, де ми порівняли суддівство на фестивалі з настільним футболом. Бо він виявляється футбольний фанат.

Нам сподобалась Церемонія нагородження ADC*E Awards 2018

Ира: Да, очень, особенно хамон. Шутка.

В начале церемонии где-то с 21.00-23.00 была препати, где вся креативная тусовка отдыхала, общалась, угощалась испанскими вкусностями и напитками. Затем началась церемония и прошла очень быстро. Нас объявили первыми победителями и мы были в такой эйфории от победы, что дальше уже все как в тумане.

Маша: Так, дуже, особливо шампанське. Правда.

Неформальна обстановка. Крута музика. Класна локація. Максимум креативних людей навколо. Оголошення результатів. Нас викликають першими. Далі… радості немає меж. Прийшла в себе, коли оголошували Grand Prix. Хоч один кейс за вечірку подивилась.

 video

The Greatness Challenge: Участь. Перемога. Досвід.

Маша: The Greatness Challenge — не перший конкурс, в якому ми беремо участь. Але перший, в якому ми перемогли. І дуже цьому раді. Досвід, який ми отримали — безцінний. Побачити, як професійне журі оцінює роботи. Познайомитися з креативщиками, роботи яких тільки і дивилися в YouTube. Почути від президента ADC*E, що наша робота найкраща. Це прекрасно.

Ира: Этот опыт сейчас для нас первая серьёзная победа. Она придаёт нам сил, уверенности двигаться дальше и в ближайшем будущем привезти ещё больше наград. Надеемся, так и будет.

Спасибо, ADC*UA и Aimbulance за возможность побывать на таком крутом фестивале.

sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода