Пересадження голови: у Havas Ukraine змінюється директор

Новим директором агенції Havas Ukraine стала Тетяна Сахнюк.

Комментарии 3517

Тетяна працює в індустрії понад п’ятнадцять років, дев’ять з яких — в агенціях Havas Creative Group Ukraine. Вона починала з позиції Account Executive в агенції маркетингових сервісів, пізніше приєдналася до команди Havas Ukraine, де до недавнього часу обіймала посаду Client Service Director.

Катерина Ільченко, яка обіймала посаду виконавчого директора протягом двох років, залишає агенцію, щоб зосередитися на проекті в галузі нейромаркетингу.

«Нова позиція — це, безумовно, виклик. Але якщо ти не кидаєш виклики собі, як ти дізнаєшся, на що ти справді здатен? — коментує Тетяна. — Для мене тісна взаємодія як з клієнтами, так і всередині команди завжди були ключовими чинниками досягнення успіху. Я дуже рада, що креативну команду нещодавно очолив Сергій Ярославцев. Ми працюємо з найбільшими й найуспішнішими клієнтами. Ми є свідками й учасниками драматичної зміни в способах становлення брендів не тільки в глобальному, але й в українському контексті. Сильний креатив, робота з усіма каналами просування, ідеальний сервіс гарантують нашим клієнтам успіх і впевненість».

Юрій Когутяк, PDG Havas Creative Group Ukraine: «Havas Ukraine є частиною групи, що забезпечує результат, який ґрунтується на стратегічному підході до розвитку бренда і просування його всіма каналами комунікації. Наше завдання — робити складне простим, забезпечувати результат вищий за очікування. Енергія Тетяни, відповідальність та орієнтованість на результат допоможуть реалізувати цю задачу.  

За матеріалами прес-релізу.

Обсудить с другими читателями:
Погода