Переселенці з Донбасу та Криму створили життєствердний ролик про своє життя у новому місті

В ньому автори наголосили, що потребують не співчуття, а лише гідного ставлення та поваги за свідомий вибір.

Комментарии 2614
Ролик вже привернув увагу фахівців та посів друге місце у конкурсі соціальної відеореклами "Підтримай внутрішніх переселенців!", організованого фестивалем соціальної відеореклами Molodiya Festival спільно з Агентством ООН у справах біженців та креативним агентством PROVID.

"Герої ролика - це, власне, я і мої знайомі, - каже режисерка Катерина Покрасова. - Я переїхала трохи раніше, ніж на сході почалися всі ці події. Ще одна героїня ролика - Олександра - живе в Києві від початку окупації Криму. Сергій і Микола переїхали на початку військових дій на Луганщині. Тобто всі живемо в Києві близько двох років. За цей час всі комфортно облаштувалися, працюємо на телебаченні. Звісно, для нас переїзд був простішим, ніж для багатьох наших земляків. Перш за все, завдяки віку та спеціальностям, які виявились актуальними в столиці."

Режисерка наголошує, що прагне розуміння та поваги, а не статусу жертви.

"Саме тому ми і зняли цей ролик - аби донести до суспільства, що не всі переселенці потребують співчуття чи благодійності. Багато хто з нас прагне лише гідного ставлення як до рівноправних членів суспільства та поваги за свідомий вибір та активну громадянську позицію", - каже Катерина.
 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода