Переваги «мікропідвищення кваліфікації»

Загальнобританський пілотний проєкт «мікропідвищення кваліфікації» виявив, що цей підхід пропонує додаткові переваги учням порівняно з традиційними методами навчання.

Коментарі 809
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Що таке мікропідвищення кваліфікації

Відповідно до вимог DMA, галузевої організації, мікропідвищення кваліфікації передбачає, що учні приділяють лише одну годину на тиждень гнучкому, невеликому онлайн навчанню та професійному розвитку. Мета полягає в тому, щоб зменшити прогалини в навичках і дефіцит талантів шляхом постійного розвитку персоналу. 

Чому це важливо

Індустрія маркетингу стикається з проблемами, пов’язаними з талантом і навичками. Минулого місяця конференція LEAD, організована AA, IPA та ISBA, позначила проблеми, які існують у всіх сферах, від залучення людей в першу чергу за рахунок найму, розвитку та утримання.

DMA виявив, що для багатьох людей важко знайти час серед конкуруючих пріоритетів для підвищення кваліфікації. Пілотний проєкт підкреслює потенційні переваги застосування іншого підходу до навчання та розвитку, щоб повністю розкрити свій потенціал.

Мікропідвищення кваліфікації сприяє залученню співробітників 

Пілотний проєкт виявив, що: 

  • 52% учнів відчули більшу зацікавленість підвищенням кваліфікації.
  • 46% отримали нові навички завдяки мікропідвищення кваліфікації, які раніше вони не змогли б розвинути.
  • 39% учнів сказали, що вважають мікропідвищення навичок кращим, ніж їхній попередній досвід навчання.
  • 67% вважають, що мікропідвищення кваліфікації зробило їхню організацію більш залученою до розвитку їхніх навичок.
  • 63% почувалися б впевненіше та позитивніше щодо своєї кар’єри, якби мікропідвищення кваліфікації було постійним у їхній організації, а 33% з більшою ймовірністю залишилися б з ними.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода