Perfect PR agency представила нову айдентику та оновлений сайт

Зміни – це шлях до нових можливостей та перевтілень. Головне, вчасно спіймати цю хвилю та впевнено рухатися разом з нею. Так переконані в Perfect PR agency.

Коментарі 1043

До питання ребрендингу агенції команда підійшла досить обережно, адже до кінця не була впевнена, чи саме ці зміни є «на часі». Війна внесла свої корективи для українського бізнесу, змінилися підходи та пріоритети. Але незмінним залишається те, що розвиток та підтримка економіки країни залежить від нашої з вами роботи. 

Зараз агенція переживає організаційну трансформацію та впровадження нових процесів, і було важливо відображати ці зміни в новій айдентиці.

«Ребрендинг є відображенням усіх позитивних змін, що відбулися в нашій агенції. Ми інвестували значну частину коштів у запуск нових проєктів, розвиток нашої команди та створення нового корпоративного веб-сайту. Ми прагнемо висвітлювати професіоналізм українських комунікаційників та демонструвати важливість комунікацій у побудові брендів та управлінні репутацією по-новому та неповторно», – відзначає CEO агенції Наталія Улинець.

Агенція повністю змінила свою айдентику: від логотипу до кольору та шрифтів. У логотипі старого зразка двоповерхові конструкції та багато тонких ліній робили його «важким» та нечитабельним – тепер лого красиве та елегантне,  а сама назва агенції трансформувалася до короткої версії «Perfect» із лаконічним дескриптором «PR agency».

«Ми хотіли  створити такий знак, який би викликав відчуття перфектоності (довершеності), але водночас не був би занадто простим. Я захоплена гнучкістю нашої агенції, а також різноманітністю її напрямів роботи. Тому візуалізація знаку виникла сама по собі. Це дві стрілки, що вказують у різні напрямки, але утворюють єдину фігуру квадрат, що ідеально передає почуття цілісності й довершеності», – зазначає дизайнерка агенції Анастасія Бережецька.

Чому темно-зелений?

Попередній яскраво-зелений колір часто асоціювався з «еко» тематикою та погано контрастував на будь-якому фоні. «Ми підібрали такі кольори, які найбільше личать бізнесам. Із досліджень у кольорознавстві відомо, що темні та холодні кольори, до яких належить фіолетовий, синій, зелений, не відволікають від контенту, створюючи відчуття великих амбіцій, якості та стабільності», – акцентує дизайнерка агенції Анастасія Бережецька.

Завершальним елементом ребрендингу став оновлений сайт агенції. Ми зробили його легким та практичним, удосконалили дизайн та функціональність. Сучасний вигляд сайту підкреслює професійність та інноваційність агенції.

Нова айдентика робить агенцію більш модерними та перспективними. І команда гордиться цими змінами!  

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода