«Перші ластівки. Zалежні» зайняли перше місце на престижному фестивалі

Серіал «Перші ластівки» продовжує захоплювати професійне міжнародне журі фестивалю Ukrainian Design: The Very Best Of.

Коментарі 8796

«Перші ластівки. Zалежні» — серіал, який вразив глядачів Нового каналу не тільки важливими темами, професійною грою акторів і захопливим сюжетом, а й стильним дизайном. Доказ цьому — перше місце в номінації Title Design на престижному фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of.

Перемогу серіалу принесли титри, які можна побачити в заставці: 

 video

— У титрів є дві функції — показати імена головних героїв і дуже коротко розповісти історію, трішечки розкрити героїв. Ми хотіли показати залежності кожного героя: хтось залежний від сексу, хтось — від наркотиків, хтось — від влади чи грошей, — пояснив ідею креативний директор дизайн-бюро StarLightMedia Олександр Антонов. — У кожного героя є альтер его, сторона, яку він приховує від сторонніх очей. Одне з основних завдань — показати наших героїв так, щоб заінтригувати глядача і трохи відкрити завісу таємниці, але не розкрити повністю наших героїв, щоб не продати в цих титрах всю історію. Ось такий от парадокс.

Ось уже десять років фестиваль Ukrainian Design: The Very Best Of відзначає кращі творчі проекти відомих українських дизайнерів і молодих фахівців. Конкурсні роботи оцінювало міжнародне журі — 29 суддів з 17 країн світу. Всі вони — провідні дизайнери, арт-директори, архітектори, головні редактори профільних видань та інші професіонали індустрії.

У 2020 році «Перші ластівки» вже брали золото Ukrainian Design. Тоді серіал визнали найкращим в номінації TV Project - Typography за проморолики з татуюваннями, що мінялися, ще п'ять срібних «медалей» він отримав у категоріях TV Program - Logo; TV Program / Film Promo - Promo Spot: Motion Graphics, Moving Image, Video; Program / Film Promo - Open / Titles; Program / Film Promo - Miscellaneous Design; Motion Graphics - Title Design & Motion Graphics of Film / Series.

Зазначимо, в цьому році медіахолдинг StarLightMedia, до якого входить Новий канал, отримав одразу 15 нагород на дизайнерському фестивалі!

А подивитися серіал «Перші ластівки. Zалежні »можна ексклюзивно на стрімінговому сервісі sweet.tv.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода