Перша у світі саундсистема з NLAW, створена українцями

Як tablefruit і POTOTSKIY AUDIO створили легку протитанкову саундсистему для аукціонів та зборів

Коментарі 1383

Легка протитанкова зброя (NLAW) була найгучнішим символом українського спротиву перших днів повномасштабного вторгнення. Пройшло кілька місяців, і дістати тубус від NLAW чи Javelin можна було майже без проблем. Хтось почав їх розфарбовувати, інші – розігрувати за донати чи дарувати на іменини.

Група незалежних креативників tablefruit переосмислила зброю, створивши World’s first anti-tank soundsystem.

“Роздобувши свій перший кейс від NLAW, що розніс ворожий танк, звільняючи Київщину, ми почали втілювати шалений план у реальність. Реалізувати такий складний технічно продукт могла лише одна людина в Україні – Віталій Потоцький з POTOTSKIY AUDIO. Перший айтем вийшов надпотужний, у ньому кілька підсилювачів потужності, два величезні акумулятори й динаміки по всьому корпусу”, розповідають у tablefruit.

Ще не втілену у реальність колонку хотіли придбати іноземці, військові, меломани та всі, хто навмисне або випадково дізнавався про проєкт NLAW SPEAKER. Тому, замість того, щоб продати одну колонку один раз, tablefruit вирішили віддавати їх волонтерським аукціонам.

“Ідея проста: Більше колонок – більше аукціонів. Більше аукціонів – гучніша перемога.Тож, якщо ви волонтер, блогер або громадська організація, що шукає нові шляхи збору коштів на допомогу: з вас – тубус від NLAW і банка для збору, з нас – готовий унікальний айтем для вашого аукціону. Головна умова – зібрані кошти підуть на потреби української армії”. Перша колонка вже взяла участь в аукціоні та зібрала мільйон для Азову.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода