Перша в Україні майже порівняльна реклама від lifecell та R Agency

Новий тариф «Вільний Лайф» від lifecell такий вигідний, що можна було б просто порівняти його з будь-яким іншим тарифом на ринку чи взагалі сказати, що він найкращий і не збрехати.

Коментарі 5551

В принципі, щось подібне і збирались зробити lifecell разом з R Agency і навіть вже готувались приймати вітання з першою порівняльною рекламою в Україні, але через абсурдні нюанси закону, довелось зняти не менш абсурдні «майже порівняльні» ролики.

Ідея кампанії проста: «З чим «Вільний Лайф» не порівнюй — він завжди буде краще». Цю теорему довела серія з трьох роликів, де тариф в змаганнях на крутість тріумфально перемагає жирафу, кущ томату і брутального майстра кунг-фу.

 video

Якщо по ТВ напряму порівняти «Вільний Лайф» з іншими тарифами не вийшло, то зробити це в інтернеті ніхто не міг заборонити. В цьому можна переконатись на «Порівняторі» — унікальному сайті для порівняння тарифів, який було розроблено спеціально для кампанії. А щоб привести на нього якомога більше людей, lifecell запустив бампери, які просто неможливо ігнорувати:

 video

«Після серії винахідливих спроб зробити пряму порівняльну рекламу, романтичний човен яких розбився вщент об скелі юридичних колізій, команда R-agency народила чудову ідею порівняти тариф Вільний Лайф із чимось ще. Ідеально! Адже, з чим його не порівнюй, він незрівнянний! Ідея, яка чудово масштабується, і має в собі потенціал на сотні варіантів інтерпретацій. Ми впевнені, що ця кампанія – наш новий фаворит. Смішна, зрозуміла, незабутня», - Вєста Гунченко, керівниця креативного відділу lifecell.

«Ми прийняли рішення продовжити комунікацію тарифу Вільний Лайф, тому що наразі це один з наших найуспішніших продуктів. Але цього разу ми прагнемо достукатися до абонентів інших мобільних операторів, адже вони мають знати, наскільки вигідна пропозиція доступна їм з lifecell. Для того, щоб бути ближчими до інших абонентів, ми навіть дещо відійшли від нашого брендового жовтого простору, помістивши героя у більш реалістичні локації. В цьому нам чудово допомогла  зйомка у LED-кубі. До речі, ми перші на телеком-ринку виходимо на ТВ з роликами знятими з цією новітньою технологією», - Ольга Щупак, керівниця відділу бренд-менеджменту lifecell.

Сredits:

lifecell
Head of Brand Management and Media Communications Unit - Olga Schupak

Head of Creative Advertising Planning and Development Unit - Viesta Gunchenko

Art Director - Anton Tsybenko

Brand Management and Communications Expert - Ivanna Schneider

R Agency
Creative Director –  Dima Liutyi

Copywriter - Viktor Synkov
Art Director - Lenya Nakonechyi
Designer – Artur Blihor
Account Director -  Aleksey Provorotskyy
Senior Account Manager - Masha Ursta
Account Manager – Zhenya Gaydamaka


Lumiere Production

Director – Valentyn Minchuk

DOP – Serhii Smychok

Executive producer – Olena Volobuieva

Producer – Oleksandr Kovtun

1st AD – Serhii Korniienko

Style – Alesia Yutina

Art-department – Oleksii Velychko

Make-up – Anna Rebrykova, Martelle Makeup department

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода