Перший лазерний телевізор Leica незабаром побачить світ

Компанія — не новачок у сфері проєкторів, але вперше представить модель із лазерною технологією.

Коментарі 1779
Німецька компанія Leica Camera AG почала співпрацювати з китайським виробником Hisense, щоб випустити перший лазерний телевізор. Оголошення про партнерство з'явилося на офіційному сайті Leica.

Leica Camera AG відома в першу чергу завдяки своїм камерам для смартфонів та інших пристроїв, тепер вона вирішила підкорювати новий ринок спільно з одним із найбільших у світі виробників телевізорів і розробником передових лазерних технологій. Компанія вирішила об'єднати напрацювання Hisense у розробці лазерів із власним досвідом у створенні об'єктивів для проєкторів, сподіваючись створити революційний пристрій. Leica має намір представити свій перший лазерний телевізор під назвою Leica Cine 1 на виставці IFA, яка відбудеться в найближчому вересні у Берліні.

Під "лазерним телевізором" мається на увазі домашній проектор, який замість світлодіодів використовує лазери. Такі прилади можуть виводити на стіну або спеціальне полотно зображення з гарною яскравістю та насиченими кольорами. Hisense винайшла цей термін і стала одним із піонерів галузі. Серед іншого вона пропонує короткофокусну модель Hisense 100L9G, яка виводить екран діагоналлю 100 дюймів з дуже близької відстані, що зручно для розміщення в житлових кімнатах.

"Розважальні домашні кінотеатри — це ринок, що швидко зростає, і розширення асортименту продукції Leica в цьому сегменті є багатообіцяючою нагодою порадувати нових клієнтів продуктами преміум-класу від Leica. Компанія Hisense, лідер у галузі технологій і ринку лазерних телевізійних систем, ідеальний партнер, щоб продемонструвати можливості виробництва фільмів високої чіткості 4k у незабутньому домашньому кінотеатрі", — прокоментував Маттіас Харш, генеральний директор Leica Camera AG, та висловив сподівання, що модель Leica Cine 1 прославить компанію.

Leica не новачок у виробництві проекторів, адже ще понад 50 років тому вона випустила лінійку аналогових Leica Pradovit, які пізніше стали цифровими. Вона допомогла компанії JMGO створити компактний надкороткофокусний світлодіодний проектор O1 Pro, представлений навесні 2021 року. Фахівці Leika зменшили фокусну відстань із 25 до 21 сантиметра порівняно з попередньою моделлю.

Як пише PetaPixel, на ринку проекторів Leica доведеться конкурувати з ще одним гігантом у сфері камер та об'єктів – Epson. Остання зараз виготовляє одні з найкращих лазерних телевізорів, але це в основному моделі традиційної конструкції, які потрібно закріплювати на стелі або розміщувати на стійках на значній відстані від екрану. Коли можна буде купити лазерний телевізор, поки що не відомо.

За матеріалами https://focus.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода