Персональне привітання для дитини із зимовими святами від Kinder

Напередодні зимових свят бренд Kinder запустив спеціалізований сервіс, що дає можливість створювати для дитини персоналізоване відеопривітання.

Коментарі 6015

Карантинні умови внесли свої корективи у більшість сфер життя. І запросити реального Санта Клауса, Святого Миколая чи Діда Мороза у гості до дитини для привітання виявилось фантастичною задачею.

Бажання дарувати диво у цей непростий час надихнуло Kinder на створення зручного способу підготовки індивідуальної діджитальної листівки від улюбленого зимового персонажа.

Головна особливість привітання в тому, що воно адресується дитині персонально.

Було розроблено сайт, на якому заповнюється ім’я дитини в повній або зменшувально-пестливій формі та завантажується її фото.

Є можливість вибрати зі списку досягнень те, яким дитина пишається найбільше цього року, додати святкове побажання та варіант подарунку від Kinder. Це робить привітання більш особистим та теплим.

Готове відеопривітання у вигляді посилання надходить на вказаний при заповненні анкети номер телефону. Завантаживши відео, дорослі можуть показати його дитині у потрібний час. Користування сервісом є безкоштовним.

Свій задум Kinder реалізував через неймовірну відеомеханіку з яскравим сюжетом та залученням професійних акторів, створивши справжню зимову казку, якою хочеться поділитися.

Створити чудове новорічне вітання для своєї дитини можна тут.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода